Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol találok ilyen kottát?

Hol találok ilyen kottát?

Figyelt kérdés

A Hooligans: Küzdj az álmodért zenéről van szó. Violin kulcsos vagy egy nagyon egyszerű zongora kotta kellene, nem gitáros akkordok, mert vonós hangszeren lesz előadva. Kérlek küldjetek könnyűeket és nehezbbeket is, mert aki el fogja játszani, csak 5 éve játszik hangszeren és egy nagyon nehéz verziót nem biztos, hogy el tudna játszani. (Tudom, szóismétlés 😄)

Előre is köszönöm! 🙂



2021. szept. 20. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A dal kiadójánál érdeklődj ilyesmivel kapcsolatban.
2021. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de először nem ott szeretném kezdeni. Majd ha nagyon nem jön össze akkor írok nekik. De azért köszönöm a választ.
2021. szept. 20. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hangszeren játszik az adott illető, akkor miért nem készít a dalból maga egy feldolgozást?
2021. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak 5 éve játszik és a vonós hangszerek egyik legnehezebbjénb szóval még nem tudja magának lekottázni.
2021. szept. 20. 22:24
 5/9 anonim ***** válasza:

De ha nehéz hangszeren játszik, amihez hallani kell az intonációt hogy jó legyen, ahhoz simán ki tudja hallani a zenéből ami neki kell. Nem kell lekottázni. Csak hallani.


Amúgy mivel 5 éve játszik hangszeren, szerintem meg kellene tudni csinálni. Mert feltételez egy legalább alap zeneelméleti tudást.


Nekem ez a kérdés nem áll össze. De én mást nem látok minthogy megcsinálja magának. Ha meg nem tudja megcsinálni, miért vállalta el?

2021. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálom meggyőzni, de elég makacs. Zeneelméletből erős 4-es de hangszerből dicséretes 5-ös lett tavaly szóval szenvedni fog vele, de majd megoldja. Köszi a válaszokat :)
2021. szept. 21. 17:11
 7/9 veterán vas ***** válasza:

O.K. akkor ne kottázza le.

Az viszont eléggé furcsa, ha valaki 5 éve játszik egy hangszeren, és nem tud egy egyszólamú dallamot hallás után lejátszani.

2021. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szolfézson alapból van hallás utáni kottaïrás, szóval tényleg kellene tudnia.
2021. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 én is ezt mondtam neki, már kb 2-3 sort leírtunk belőle
2021. nov. 6. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!