Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki tud szalagavatóra...

Valaki tud szalagavatóra zenéket? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval, amit a zenét illeti KOMOLY zene legyen, és nem MODERN zene, Régi klasszikusokra gondolok én itt pl. Dmitrij Sosztakovics vagy Johann Strauss vagy stb. Ha lehet olyanokat írjatok amik azért eléggé ismertek, és nem a kispista komponálta olyat, nagyon szépen megköszönném az osztályom nevében is.

Illetve, a keringő amit táncolunk az a bécsi keringő lesz. Szóval ha tudtok, kérlek titeket az alábbi feltételnek jó párat.


UI: A trollok és az idióták ne itt éljék a vágyaikat, de ha még is megy a report.

Másik részről az a kérdések amik az alábbi feltételek alapját megkérdőjelezi pl. "Mé nem jó a modern, az pl. Edsíren". Legyen az a válasz rá ha már "konzervatív dobozkának" tartasz minket, megszeretnénk másféle képpen adni a módját pl. nem Modern zenével. Ez osztály döntés volt hogy így legyen, szóval nem fogok szabadságharcos módjára meggyőzni a többieket hogy még is jó az a modern zene. Szóval, remélem érthető voltam hogy ez így van és pont.


Másik kérdés amivel nem szeretnék találkozni az pl: "De hát tucc, zeneszerzőket keress magadnak, meg ott gógül a barátod".

Válasz: Nem vagyok komoly és klasszikus zene fanatikus, de azért ismerek pár zeneszerzőt, de ennyiben meg áll a komoly zene ismertségem. Igen találtam pár keringő zenét, de nem biztos hogy jó és megfelelő. Ezért kérdezem meg hogy biztos legyek, és többet is tudjak.


Egyéb nonsense kérdésekre is hasonló lesz a válaszom.


Szóval aki nagyon készségesen, válaszol és segít nekem és az osztályomnak annak hatalmas pacsi, és nagy hála.



2021. okt. 3. 10:50
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok: Még egy jutott az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=YwlDBdGEFXg&t=60s

2021. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha már az angol- és bécsi keringőn túl vagytok. Van egy-két javaslatom, persze lehet, hogy ideje múlt, de szerintem szalagavatón hasonló zenékre "illik" táncolni.

Xtreme-Te extrano (egy tanárpáros tette közismertté)

Prince Royce - Stand by me (egy régi új köntösben)

DJ Ber Gi - Story of mí life (divatos lassú szám feldolgozása)

John Legend - All of me - feldolgozás,

Emeli Sande - Reod all about it (feldolgozás).

Ennyi jutott eszembe, persze nem sértődök meg, ha elutasítod. Tudod: "Kinek a pap, kinek a papné". Jó szórakozást!

2021. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1. válaszoló és 2. válaszoló

Nagyon szépen köszönöm!

#3. válaszoló

Semmi baj, te legalább nem morogva írtad le amit akarsz a "feltételem" ellenére, de köszi ezeket most már elég bő listánk mi közül tudunk majd választani.

2021. okt. 3. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!