Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nagyon mellélövök ha azt...

Nagyon mellélövök ha azt mondom a korszak legjelentősebb pop előadója Dua Lipa és Martin Solveig?

Figyelt kérdés

Nem kérek a szitkozódó kommentekből, szeretem a rockot mindenféle zenét, de most a popzenéről van szó.



Aki nem tudja kikről van szó:

[link]

[link]

[link]

[link]



Gondoltam még Sean Paulra és Lady Gagara is akiknek szinte minden számuk slager, de az Európai izlésemhez a két fent lévő áll inkább közelebb.

Az Abba az aki bejelentkezett újra a trónra az új albummal véleményem szerint, de ott még nem tartunk.



2021. okt. 6. 16:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira jelentősek, minek kellett belinkelno videót azok számára akik nem ismerik. Elvégre mindenki ismeri aki pop-ot hallgat, nem igaz? :)
2021. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem eléggé, igazából nem is tudom honnan veszed ezt.


Mintha felcsapnál valami random rádiós chartot, találomra két random névre ráböknél akiknek több zenéját játszák/szották, és kijelentenéd hogy a korszak lejeletősebb pop leőadói...

2021. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom.De én még róluk nem hallottam.Sokféle zenét meghallgatok ám a bemutatottak nem fognak meg.És ha valóban ők a legjobbak,akkor úgy érzem nem vesztek sokat azzal,hogy nem igazán követem nyomon a mai slágereket.
2021. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Egyrészt megakartam előzni azokat a kommenteket hogy "ki az mégis? Sose hallottam róla" ezek a trollok ha Beatlest linkelném be, azt se hallották volna.


Másrészt nem találomra böktem rájuk, ők ketten már elég régóta a slágerlisták élén vannak, a korszakunkat legjobban kifejező, legjobb előadói szerintem, ahogy mondjuk a 90-es évek végén ugyanezt elmondtam volna a Daft Punkról és Gigi D'Agostinoról. Az egyslageres előadók teljesen más kategória, mint akik egy évtizedet a csúcson tudnak maradni folyamatosan, irányt mutatva a többieknek.

2021. okt. 6. 17:08
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Ízlésedtől függ. Nekem rögtön meg akadt a szemem az ABBAn. Én őket tartom annak.
2021. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Linkeld P. F.-et
2021. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
És nagyon boldog vagyok hogy visszatértek, egy álmom vált valóra
2021. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%
Hajrá ABBA!
2021. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Az Abba novemverben jön ki az új lemezzel, de azért az is látszik a linkelt zenék közt is 2-vel, hogy a Disco újra felkapott, egy olyan vonatra ülnek fel ami megint menő. Persze a magyar előadók agyonra levannak ismet maradva.


Én nem tudom, nem baj ha valaki nem szereti Martint vagy Dua Lipat de akkor mondjon mást, azzal kerkedni, hogy nem ismer senkit az viszont olyan mint ha a 70-es években nem tudtad volna mi az a Bee Gees, elég szánalmas.

2021. okt. 6. 17:16
 10/36 anonim ***** válasza:
94%
Én speciel nem ismerek senkit, max a George Ezrát.
2021. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!