Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki a legnagyobb rock énekes...

Ki a legnagyobb rock énekes ezek közül: Elvis Presley, Freddie Mercury, Jim Morrison, Bono Vox, Jon Bon Jovi, Axl Rose, John Lennon, Karen Carpenter, Robert Plant, Ozzy Osburne, Ronnie James Dio, Mick Jagger, Marc Bolan, Debbie Harry, Kurt Cobain?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 16:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2021. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

mint énekes, Freddie Mercury

de azért egy pár nagy név lemaradt a listáról, például Bruce Dickinson, Rob Halford vagy Ian Gillan

2021. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
F.M.
2021. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Mansour ***** válasza:
72%

Ha a hangi adottságokat tekintjük, akkor egyértelműen Freddy Mercury. Ha a szuggesztív előadásmódot, akkor talán Jim Morrison.

Szerintem mondjuk John Lennon méltatlanul van a listán, viszont hiányoznak olyan nagy nevek, mint Janis Joplin, David Bowie, Ian Gillan, Geddy Lee, Bruce Springsteen, Rod Stewart, vagy akár Tina Turner, Bonnie Tyler.

Nekem személyes kedvenceim: Greg Lake, Jon Anderson, Adrian Belew, Chris Farlowe

2021. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

"Szerintem mondjuk John Lennon méltatlanul van a listán"

akkor mit mondjuk Ozzy Osbourne-ról? :D Lennon legalább tudott intonálni. meg nem mellesleg nagyon értett a dalszerzéshez

Kurt Cobain is inkább emelkedett ki dalszerzőként, mint énekesként

2021. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Mansour ***** válasza:
87%

"akkor mit mondjuk Ozzy Osbourne-ról?"

Igazad van, énekesként is ő méltatlanul szerepel, és Kurt Cobain is. Csak én annyira kedvelem a Black Sabbathot (csak Ozzyval) és a Nirvánát, hogy őket nem pécéztem ki, bocsánat! :)

2021. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
egyébként én is kedvelem őket. sőt külön magát Ozzyt is. a száraz hangszíne és a minden ökörséget az extrémig fokozó személyisége nélkül nem úgy emlékeznénk a Black Sabbathra, ahogy.
2021. okt. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Elvis mióta Rock énekes?
2021. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
#8 Vannak emberek, akiknél a rockzene ezer wattnál kezdődik, ettől még Elvis a történelem első rocksztárjaként van nyilvántartva.
2021. okt. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen sorrendben számomra:

Ian Gillan

Robert Plant

Axl Rose

Steven Tyler


(Bocs, de a sok névben már összezavarodtam, de talán csak Steven Tyler nevét nem olvastam itt.)

Szerintem az általam felsoroltak közül mindegyik jobb énekes Freddie Mercurynál :D

Ezt csak annyiból biggyesztettem ide, mert láttam, hogy volt aki mindenki elé helyezte :D

Szerintem Ian Gillannél vagy Axl Rosenál egyáltalán nem lehet jobbnak nevezni :D

Az szerintem már elég szubjektív véleménynek kell hogy legyen.


Ozzy meg más tészta, de Black Sabbath nélkül sem lenne a rock/metál az ami :D

2021. okt. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!