Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Carson Comaról mondtok néhány...

Carson Comaról mondtok néhány dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég kezdtem el hallgatni a Carson Coma nevű együttest, és nem igazán tudok róluk sokat.

Mondtok olyan dolgokat pl hogy melyikőjüket hogy hívják (valahogy elmagyarázva hogy hogy néznek ki), és hogy melyikőjük lgbtq+ tag (elég sok utalás van rá a zenéikben).köszi:)



2021. okt. 11. 20:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és hogy a Peti és Én c. dal miről szól, melyikőjük énekli és tényleg együtt van e Petivel?
2021. okt. 11. 20:22
 2/3 anonim válasza:
87%

Nem nincs együtt Petivel, és ezt a dalt Barni énekli.

Az internet álltal simán találsz róluk képet, és a nevüket is meg találod.

Nincs bejelentve egyiköjükről sem hogy LGBTQ tag de 95%ban biztos vagyok benne hogy Zsombi az.(bár ez nem nagyon oszt vagy szoroz ugyon ugy imádom mindegyiküket.)

2021. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fekete Giorgio (Frontember, ének) Bajusz... :'D a banda legalacsonyabb tagja :> Félig Olasz származású fiatalember, aki az anglisztikások sorát erősíti a híres, neves ELTE-n!

Héra Barnabás (Ének, dob) Hosszú haj, jellegzetes piros sapka és kék farmerkabát, a banda legmagasabb tagja.

Kun Bálint (Billentyű, vokál) A szinti gyilkos, az egyetlen és utánozhatatlan! Korábban szőke volt és Beatles frizurával rendelkezett, mostani kinézete megrázó, de kopasz!! :(( Övé a cringe days!

Bóna Zsombor (Gitár) A törzsgyökeres hippi a bandában, göndör haj és az ikonikus szivárványos gitárheveder :)

Jónás Attila (Basszusgitár) A mit sem érdekel megalkotója, koncert közben érdemes megnézni a mimikáit! 🤣🤣

Gaál Péter (Dob, conga) Peti a legaranyosabb és egyben legcsendesebb tagja eme 6 tagú formációnak, csíkos ing és szembe lógó fürtök!

2021. nov. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!