Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael jackson, jó hangjavolt...

Michael jackson, jó hangjavolt? és mitgondoltok róla?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Michael Jacksonnak jó hangja volt? És mit gondoltok róla?


Gondoltam segítek már a reménybeli válaszadóknak értelmezni a kérdésedet. Te komolyan azt gondoltad, hogy amit leírtál, az úgy helyes?

2010. szept. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Daweee000 ***** válasza:

Első válasdzoló: Azért még a te verziódba is bele lehetne kötni nyelvtanilag ha nagyon akarunk :D


Amúgy zseni volt az az ember, hihetetlen hanggal és komoly tánctudással. Még én is szeretem jó pár számát, pedig sosem voltam oda a populáris cuccokért. Halálakor írták róla, hogy a "tökéletes szórakoztató művész" vagy valami hasonló. Van benne valami.

2010. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elég jó de sokáig nem szabad hallgatni
2010. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mért? :)
2010. szept. 3. 16:13
 5/7 A kérdező kommentje:
miért? xD
2010. szept. 3. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Dawee000: Igyekeztem hozott anyagból dolgozni, amit leírt, azt javítani, nem pedig átstilizálni.
2010. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem értelmes a kérdés, vagyis én megértettem, csak a megfelelő hangsúllyal kell olvasni

Szerintem nagyon jó hangja volt, egy tehetség, akit megtörtek teljesen, tönkre tettek, de ő még ezek ellenére is mindig adott ahol tudott. Lehet,hogy utolsó éveibe amikor visszavonult eléggé botrányos volt, de a sajtó minden lépését követte, azért nem lehetett egyszerű így élni, plusz egész életében bárhová ment sikitottak körülötte, gondoljatok bele milyen rossz lehetett, valószínű megszokta de akkoris. Én szeretem és nem csak a zenéjét, hanem azt amit csinált és hogy mindezek ellenére ember tudott maradni

2015. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!