Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Délszláv háborús zenéket...

Délszláv háborús zenéket szoktatok hallgatni?

Figyelt kérdés
Olyat, mint Thompson, Roki Vulovič, Baja Mali Knindza?

#szerb #horvát #Délszláv háború #roki vulovic #baja mali knindza
2021. nov. 8. 06:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Persze, Nika se perimeno...
2021. nov. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen. Most is az megy felkeltem reggel 5kor mert nem bírtam aludni mondom mi más segíthetne visszaaludni mint egy kis jó öreg délszláv háborús zene. Kicsit fel is baxott a gondolat ahogy a horvátok léteznek szóval még mindig ébren vagyoo de talán délszláv háborús death metal majd segíteni fog
2021. nov. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2021. nov. 8. 08:25
 4/16 anonim ***** válasza:
A legutóbbi azeri–örmény konfliktus során hallgattam néhány ilyen háborús propagandadalt mindkét oldal részéről. A délszláv háború alatt még eléggé kicsi voltam, de majd belehallgatok pár ilyenbe is.
2021. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
én csak robert miles children c. dalát ismerem, ami szorosan ehhez kapcsolódik, mert a délszláv háború gyerekáldozatai ihlették.
2021. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Roki Vulović ennek a koronázatlan királya.

Mivel az ő dalszövegei buzdítóak, patrióták, de egyszer sincs bennük uszítás vagy utálkozás más népek iránt.


Baja Mali Knindža, Miro Semberac, itt azért már vannak nehezebb dalszövegek.


Pl.: sve džamije u oblake lete - minden mecset a levegőbe repül (szó szerint, a felhőkbe) stb.


Vagy, Koridor - O Alija, Aljo

O Alija, Aljo, muslimanski izrode - Ó, Alija, Alija, muszlim elfajzott.


Az összes ilyen dalban rendkívül megmosolygtatóak a videóklippek, mindegyik olyan, mintha 2000 Ft-ból kellett volna klippet forgatnod és csak egy VGA-kamerás mobilt adtak volna hozzá.


YouTube-on ajánlom a NSA csatornát (Naša Srpska Arhiva).

2022. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koridorban Roki Vulović énekel, ő énekli azt a muslimanski izrode éneket.
2022. jan. 27. 00:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Roki szerintem nem énekel a Koridorban.


Nézd meg az album borítót, azon sincs rajta.

2022. jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy igazat kell adjak, saját youtube csatornáján sincs ez a nóta. Amúgy a neten csomó helyen azt írják, hogy ő énekli az O Aliját, de simán tévedhetnek: [link]
2022. jan. 27. 01:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Oi aliját a koridor énekli, teljesen más a stílus mint roki. Amúgy rendszeresen hallgatok ilyet, néhányat már kívülről tudok. Érdemes a világháború környéki dalokat is hallgatni. Po sumama stb. Azok is jók
2022. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!