Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek hogy tetszik az új...

Kinek hogy tetszik az új TWICE száma?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban jött ki a TWICE új száma "Scientist" címmel. Aki még nem látta itt megnézheti:

https://www.youtube.com/watch?v=vPwaXytZcgI

Érdekelne, hogy kinek mi a véleménye, sőt aki esetleg már hallgatta az albumot azoknak, mennyire tetszik maga az album?



2021. nov. 12. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még csak a Scientistet, a Moonlightot, az Icont és a Cruelt hallgattam meg, meglepett hogy ennyi angol track van rajta, és egész jók is. Nekem tetszik a title track, Mina sok részt kapott, aminek örülök, Sana baromi jól néz ki ezzel a hajjal, Momo is. Meg az egész MV tetszik, a kis popkult utalásokkal. Viszont biztos vagyok benne, hogy a bsideok jobban fognak tetszeni, mint a title track:D
2021. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik.
2021. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem az album kifejezetten tetszik. A b-sideok nagyon nagyon erősek. És egyébként nem véletlen, h rekordaladásokat is produkált annak ellenére, hogy az MV nézettsége igen alacsony. Ez valószínű annak köszönhető, hogy nem az album egy erős száma lett a title track, hanem egy középszerű. Ettől függetlenül a Scientist is tetszik, de vannak nagyobb kedvenceim. Az albumról a személyes kedvenceim: Icon, Espresso, Last Waltz és a "1,3,2", de sztem mind jó. Aki még nem hallgatta meg az albumot, annak csak ajánlani tudom. Nem fog csalódást okozni.
2021. nov. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!