Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaha nyilvánosságra hozzák...

Valaha nyilvánosságra hozzák Freddie Mercury sosem hallott "másik két felvételeit"?

Figyelt kérdés

A Queen-rajongók körében közismert, hogy Freddie Mercury 1991 nyara környékén utolsó erejéig dolgozott a stúdióban. Szövegeket kért társaitól, hogy felénekelhesse őket. Minden sorból volt két-három verzió, hogy - amikor ő már halott lesz - a többiek el tudják készíteni, be tudják fejezni a dalokat.

Ugye a kész dalokban csak egyféle hallható minden énekből, mindenből, amit Freddie hátrahagyott. Szerintetek valamikor a "többit" is nyilvánosságra hozzák, akár csak egyben az énekeit egy hangfájlként, akár egy "remix" / revisited változatot készítve a dalokból - a másik énekek felhasználásával?



2021. nov. 18. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom pl. a The Show Must Go On-t egyszer énekelte fel, és az a verzió hallható az albumon, amit utoljára énekelt az a Mother Love volt, de az utolsó részét már nem fejezte be, mert nem tudott már többet közreműködni, így azt Brian énekli már. Gondolom az utolsó daloknál is mindegyiknél volt több verzió, de biztos vagyok benne, hogy a megjelent számokban a lehető legjobbat használtál, így felesleges lenne a félkész, vagy kevésbé jó verziókat kiadni.
2021. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a választ! A felvételek elvileg két-három különböző verzióban készültek el (legalábbis a legtöbb), nem csak 2-3 "példányban". Ha így van, szerintem azért nem lenne felesleges kiadni, bemutatni őket.
2021. nov. 21. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!