Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt olyan zenész/zenekedve...

Van itt olyan zenész/zenekedvelő aki a gregmidi.hu oldalon szokott venni mp3 karaoke dalokat (zenei alapokat)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
hát kedves kérdező!szerintem akinek van internete és VESZI onnan a dolgokat az nagyon hülye.elmondom miértmár mindent le lehet tölteni ingyen,akkor mi a jó francnak fizessek?ha nem tudtad ezt akkor nem vagy annyira hülye,ha tudatosan veszed,akkor az vagy!
2010. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sok régebb mp3 dalt le lehet tölteni ingyen fájlmegosztó és fájlcserélőkről, de sajnos van sok olyan dal ami sehol sem található az interneten, csak gregnél.
2010. szept. 4. 20:17
 3/3 anonim válasza:

az első hozzászólónak üzenném, hogy én is szivesen lopnék tőle bármit, kifosztanám az életét is, csak tudnám hol lakik.


Mekkora barom vagy fiam, hogy természetesnek veszed a lopást. remélem már bent vagy a börtönben.

2013. febr. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!