Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire ismert Magyarországon...

Mennyire ismert Magyarországon a NEEDTOBREATHE nevű rockzenekar?

Figyelt kérdés

Amerikában eléggé híresek, ahogy látom, de itt Magyarországon egy rajongóval sem találkoztam még!


Leginkább azért furcsa, mert az iTunes Store szerint néhány számuk nagyon felkapott errefelé (legalábbis a népszerűségi csíkból ítélve).


A slagerlistak.hu szerint egy-két daluk fent is volt a Mahasz kislemezlistáján, úgyhogy elvileg kéne, hogy más magyarok is ismerjék rajtam kívül.


Valaki itt hallott már róluk? Nagyon kíváncsi vagyok!

Róluk lenne szó:

[link]



2021. nov. 22. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem ismerem
Hallottam már a nevüket, de nem hallottam tőlük dalt
Ismerem, néhány számukat szeretem
Ismerem, rajongójuk vagyok
Ismerem, de utálom
17 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
Hát, úgy látom felesleges volt kiírni ezt a kérdést, mert csak értelmetlen válaszok jönnek és úgy látom, senki sem ismeri itt rajtam kívül. Na mindegy, úgy látszik az iTunes Store népszerűségi mutatói tévednek, hogy Magyarországon több daluk is népszerű. Szomorú. :(
2021. nov. 23. 14:24
 2/2 anonim ***** válasza:
37%
Összehasonlítva egy másik együttessel nem tetszett a kérdezőnek, akkor ez van.
2021. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!