Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más sem tudja lejátszani...

Más sem tudja lejátszani Spotifyon a 2021-es összefoglalóját?

Figyelt kérdés

Több eszközről is próbáltam, de egyikkel se ment... Vagy csak tölti, tölti de percekig nem jön be semmi, vagy kidob a Spotify, vagy hibát jelez, és kéri, hogy próbáljam meg később.. Délután óta próbálkozom sikertelenül...


Másnál is van/volt ugyanez? Sikerült valahogy megoldani? Bármi tippet, ötletet szívesen fogadok!



2021. dec. 2. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem meg PC-ről webes lejátszóból, és elindult azonnal.
2021. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem csak notebook-om van, de sajnos azon is csak a lejátszási listát tudom lejátszani..
2021. dec. 2. 17:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a szempontból mindegy hogy asztali vagy hordozható a gép, mert mindkettő ugyanazt a webes felületet éri el. A különbség akkor lenne, ha mobilos applikációban vagy asztali programban (Windows-ban van külön Spotify alkalmazás) próbálnád.
2021. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Buggol nekem is
2021. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A zene megy kép nincs
2021. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam ma délelőtt jó volt, mobilon néztem.
2021. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mostmár jó
2021. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a lejátszási listát dobja ki, a storyk nem töltenek be :(
2021. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül sikerült megoldani a problémát! :) Nekem az segített, hogy letöröltem az appot, letöltöttem újra, és máris tökéletesen lejátszotta.
2021. dec. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!