Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Debrecenben kihez lehet vinni...

Debrecenben kihez lehet vinni nyugodt szívvel gitárt beállításra?

Figyelt kérdés

A hangszerarzenál felültetett a hurcsörgést a húrra fogtam amit nem náluk vásároltam(mily meglepő:) )és azt mondta hogy egy húrcsere megoldhatja. Na én inkább elvinném egy olyan helyre beállíttatni ahol megkapom azt amiért fizetek.

Cornett hangszerboltról is szinte csak rosszakat olvasni hangszer javíttatásnál.

Így ha valaki ismer olyan embert vagy üzletet ahova nyugodt szívvel vihetném a gitáromat beállíttatni az kérem jelezzen.(mellesleg siralmasnak tartom hogy magyarország 2. legnagyobb településén ilyen siralmas mennyiségü hangszerüzlet található.)


Előre is köszönöm a segítséget illetve a válaszokat!



2021. dec. 3. 22:52
 1/8 Waff ***** válasza:
81%

Szeged a 3.-ik legnagyobb város és 3 hangszerbolt van, de szerintem ez le is fedi az igényeket :)

A húrcsörgést más is okozhatja, nekem is volt olyan pl, hogy valahogy zizegett a húr, de ne nem feküdt fel a bundra, hanem a húr volt tré (pedig nem olcsó húr volt). Szóval csinálj egy húrcserét előtte, biztos ami biztos.

2021. dec. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez fail. Húr lecserélve zörgés megmaradt. :D. 2 húrszett ment a kukába mert egy elszakadt hangolásnál a másik meg ugyanúgy zörög!
2021. dec. 24. 22:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen szakad a húr, az önmagában egy átnézés.
2021. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt egy hurszett a gitáron alapból volt egy ugyan olyan meg vettem egy másfajtát. Mikor lecseréltem a húrt elsőnek a különbözőt raktam fel az elszakadt majd felraktam a hasonlót ami volt az nem de a zörgés megmaradt. A kérdés még mindig nem az hogy mi a baja a gitárnak hanem hogy hol tudnám egy érdemleges szakemberrel megnézetni mert már idegbajt kapok hogy nem tudom sehol megcsináltatni magyarország második legnagyobb városába.
2021. dec. 28. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott kellene orvosolni, ahol vetted. Lehet ám elállással is fenyegetőzni az első napokban, meg lehet ott ilyeneket is emlegetni, hogy nehogy már egy sima gyártási hiba miatt fogyasztóvédelem meg békítő testület kelljen ahelyett, hogy egy elégedett, visszatérő vevő problémáját rendeznék, megadva a hangszergyárnak is a lehetőséget, hogy megőrizze jóhírét... Hangfelvétel azért forogjon közben!
2021. dec. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gitár hiba számomra csak azért sem elképzelhető hisz a thomann-tól vásároltam ami nem ad 100% garanciát azonban nem tartom elképzelhetőnek hogy ott lenne a hiba.
2022. jan. 2. 17:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tippelnem kéne, egy laza bundcsiszolás, esetleg egy nyakgörbület, és jó is lesz. Beleférhet gyártási szórásba. Nyilván átvizsgáláson derül ki, lehet, hogy bénán kerültek a bundok a helyükre, sorja vagy valami... Kiüti, ráfűrészel japóval, visszaragasztja, csiszol és már teszi is el a pénzedet, nem nagy ügy, csak többnyire kell a gitárban otthonos hangszerész hozzá.
2022. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na egy ilyen hanszerészt keresnék :D.
2022. jan. 12. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!