Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most mivan a BTS-el???????...

Most mivan a BTS-el??????? Katonának mennek vagy mivan?????

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Koreában mindenkinek kötelező a katonai szolgálat. Ez alól az idolok se kivételek. Megvan, hogy hány éves korukig kötelező megkezdeni a szolgálatot.
2021. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Vicces, hogy "army"-nak hívja valaki magát, mintha valami elit rajongó lenne, de halvány fogalma sincs arról, mi történik velük.
2021. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kettes mégis miről beszélsz?

Nem ismersz mégis feltételezel egy olyan dolgot ami teljességgel baromság. Csak, hogy tudd: azért ez a nevem, hogy a hasonló érdeklődésű emberekkel könnyebben tudjak megismerkedni.


Egyébként már nem vagyok nagy BTS fan. Valami olyasmi ütötte meg a szememet, hogy feloszlik egy időre a banda. És mivel egy jó ideje nem követem őket lemaradtam. Valaki tudd valamit erről?

2021. dec. 5. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól tudom, az idoloknak van lehetőségük a bevonulást kitolni a 28. évük betöltéséig, koreai életévben számolva. Viszont nemrég (politikai és gazdasági okok miatt) létrejött egy BTS-törvény - nem ez a neve, csak így terjedt el -, ami miatt ők 30. szülinapjukig várhatnak a bevonulással. Aztán megint kaptak engedményt, és megint arrébb tolták a szolgálat kezdetét. Jelen állás szerint 2022. végéig meg kell kezdeni a katonaságot. (Azért addig elég sok idő van még, szóval simán lehet, hogy megint kapnak engedményt).

Nem tudom mi lesz ennek a vége, de Jin-nél idősebb idolok sorra szerelnek le, szóval még az sem kizárt, hogy az ígéretekkel ellentétben, mégsem mennek be.


Feloszlást nem tartom valószínűnek, szerintem náluk is az lesz, hogy x időre pihenőre mennek, majd a szolgálat után folytatják tovább. Mármint hivatalosan mondjuk inaktív státuszt kap a csapat, aztán majd utána minden megy tovább. Ha ők is így szeretnék.

2021. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A bighit (ja bics már hybe🙄) azt tette közzé hogy szünetre mennek, és utána egy albummal térnek vissza, szóval szerencsére szó sincs feloszlásról💕
2021. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

4 nem bts törvény nem id miattuk let létrehozva és nem is csak nekik illetve idoloknak szol! Mondjunk azert a 22 eves többszörös arany olimpiszaknak Akik 4 évente hozzák haza az arany érmeket több sportágból is… Ami kicsit több elismerést termel és nem is max 10-12 évre szol (persze nem elhanyagolható de lényegtelen mert ezeket nemzetközi szinten ismerik el országok a pop idolokat pedig a 14-25 eves lányok fiúk akiknek 0 politikai és gazdasági erejük van)

Nagy gondot okozott az olimpistáknak és egyéb sportolóknak a katonaság! Arról meg nem beszélve hogy az olimpiára egy életen keresztül készülnek fel nem pedig 1-2 év alatt!

A törvény nem a bts miatt hanem ők miattuk is jött létre mert ellehetetlenítette a sportolókat zenészeket és komoly kiesést okozott (főleg az olimpiának)


Előbb utobb nekik is be kell menni mert ők nekik is kötelező ebben az ügyben pedig a miniszter elnök nem szólhat bele csak is a hadügy és a hadsereg Főtábornoka

Jövőre be kell vonulni az idősebb tagoknak mindenképp

2021. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Arról nem is beszélve jog mekkora közutálatot váltana ki ha nem mennének be! Nem a külföldi fanok hanem a koreai polgárok által!
2021. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Isten hozott öcsém, ez a való világ"
2021. dec. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!