Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Imagine Dragons: Enemy! Hogy...

Imagine Dragons: Enemy! Hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek, nekem benne van a három legrosszabban az eddigi számaik közül (csak a Cutthroat és a Digital rosszabbak szerintem), de kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is!

(Újonban nagyon nyomják a rádiók)



2021. dec. 19. 12:46
A kérdező szavazást indított:
5 (nagyon jó)
4 (jó)
3 (hallgatható)
2 (rossz)
1 (nagyon rossz/felejthető)
38 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Nincs a kedvenceim között, de nekem alapvetően tetszik (igaz, már azzal megnyert valamennyire, hogy köze van az Arcane-hez). Ami nekem nem tetszett, az J.I.D. része volt, de az ő stílusát amúgy se kedvelem. Az Imagine Dragons része viszont bejött, nálam egy szinten van például a Gold-dal vagy a Believer-rel.
2021. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Imagine Dragons rajongóként imádom, csak hát igen, a JID részt én is kivenném belőle

Szerencsére van olyan videó youtube-on, ahol élőben JID nem volt jelen, így az énekes rappelt oda valamit

2022. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!