Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Mi volt a legelső...

Kpopperek! Mi volt a legelső kpop szám amit hallottatok?

Figyelt kérdés

Nekem:

Blackpink-As if it's your last


Tudom ebből ki is derül hogy nem vagyok valami veterán de na.


Ennek története is van UwU:


Pár évvel ezelőtt csúnyán megfáztam,nem mentem suliba,és mivel még javában nap eleje volt nem kaptam meg a tananyagokat. YouTube-ot néztem,és elkezdtem zenéket hallgatni. Na most régen a YT kategóriákat/zenei stílusokat sorolt és rákattinthattál melyiket szereted és olyanokat dobott csak be. Végig is pásztáztam,és megakadt a szemem az "Ázsiai" kategórián. Akkor még nem tudtam elképzelni az Ázsiai zenét,azt vizualizáltam hogy egy öreg nő énekel valami őskori kínai népdalt és csak annyit hallok csingcsangcsung. Nagyon sokáig keresgéltem valami olyat aminek valami hívogató indexképe van,és rátaláltam erre a számra. És azután a YT elkezdett még hasonló számokat bedobálni én meg ráfüggtem ezekre🤣



2021. dec. 24. 08:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

G-Dragon: Heartbreaker


Még 2009-ben volt az a botrány, hogy GD-t megvádolták, hogy Flo Rida-tól lopta a dalát, aztán kiderült, hogy mégsem. Erről az egész ügyről volt egy riport a tv-ben, talán a Fókusz című műsorban. Akkor vágtak be részleteket a Heartbreaker-ből. Bizonyára akkor is tetszhetett, vagy legalábbis maradandó nyomott hagyott bennem, mert évekkel később, amikor megismerkedtem a kpoppal és újra megláttam ezt az MV-t, egyből eszembe jutott, hogy én ezt láttam már.

2021. dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Blackpink - Whistle
2021. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Blackpink & Selena Gomez - Ice cream :/

Bár nem vagyok benne biztos hogy ez kpopnak számít e... Ami biztos az az, hogy nem gondoltam volna tavaly augusztusban, hogy mostanra szinte csak kpopot fogok hallgatni, nagyon nem tetszett a szám.. Aztán májusban láttam a Boombayah-t valahol youtube-on, és megtetszett, ezután nem volt megállás😂

2021. dec. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
BIGBANG - Fantastic baby
2021. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

DBSK - Wrong number

Onnan nem volt megállás

2021. dec. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
PSY - Gangnam Style
2021. dec. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

SHINee - Ring ding dong/Lucifer


már nem emlékszem melyik volt, mert a tesóim végtelenítve hallgatták.

2021. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
VIXX - Error
2021. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

K/DA - POP/STARS


League of Legends miatt hallottam először, aztán YT dobta a többi (G)i-dle számot is, onnantól pedig nem volt megállás 😅😁

2021. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Boyfriend - I yah. Annyira jó még mindig:)
2021. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!