Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok, sikerre lehetne...

Mit gondoltok, sikerre lehetne ezt vinni?

Figyelt kérdés
A szüleim révén nagy Bonanza Banzai rajongó vagyok, a zenéjük indított el a dalszerzés ösvényén. Nemrég voltam egy klubban, ahol Bonanza est volt, amin meglepő módon egész sok fiatal is részt vett. Ennek hatására megfogalmazódott bennem egy kérdés: Vajon lehetne sikere egy olyan zenekarnak, amely - hasonló a zenéje révén - azt a korszakot idézi? Mit gondoltok?

2021. dec. 27. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Inkább tanuljatok meg zenélni
2021. dec. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 ??? Miből sejted, hogy nem tudok (tudunk)?
2021. dec. 28. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva igen mert imádom az ilyen zenéket
2021. dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Bonanza alapvetően a Depeche Mode sikerét lovagolta meg. Ez persze nem baj, így működnek a trendek. Én nem látom, hogy erre a dark synth popra mostanában nagy igény lenne. Persze ha bele tudjátok fektetni a marketingbe egy lakás árát, és/vagy olyan kapcsolataitok vannak, akkor hajrá. Sajnos Magyarországon azt eszik, amit eléjük raknak. Ha a ti bandátok van a trndingben, azt fogják szeretni. Csak pénz kérdése.
2021. dec. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Már alakulásakor is csak egy gyenge D.M. másolatnak tartottam, és azóta sokat változott a világ. (30 év......)

Ha lenne célközönsége, akkor néhány retro-est erejéig talán működhetne, de hosszú távon kizártnak tartom.

2021. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

A BB már a maga idejében is egy DM koppintás volt.

Az érdekes kérdés, hogy miként lehet ma egy produkció sikeres. Pl. Nemrég volt egy pályázat, Pilinszky másként, vagy valami ilyesmi. Egy rokonom indult előadóként. Tanultam zenét, karvezető végzettségem van, bár nem ez a munkám, több hangszeren játszom. Messze kidolgozottabb, ötletesebb, zeneileg izgalmasabb volt az ő produktumuk, mint a dobogós előadóké.

2021. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!