Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Letöltöttem az FL Studio nevű...

Oldpapa kérdése:

Letöltöttem az FL Studio nevű programot, nagyon megtetszett. Viszont azzal a problémával szembesültem, hogy mikor elmentem a projektet (mondjuk, hogy másnap folytatnám..), megnyitáskor a vásárlást ajánlja fel, nem tudom folytatni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
(Ugyanígy jártam a tört verzióval is....)

2022. jan. 1. 12:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
(Rosszul írtam, az eredeti próbaverzióval is így jártam.)
2022. jan. 1. 12:52
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a demo verziót használod (nemzetközi nevén shareware), csak korlátozottan használhatók a funkciók a programban. Így pl. projektet menteni sem lehet.
2022. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Érdemes megvenni a legkisebb verziót? Látok fantáziát a programban és önmagamban is. :-)
2022. jan. 1. 13:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire kell neked. Nekem nem érné meg, mert amit én saját magamnak szerkesztek, azokat a műveleteket ingyenes programokkal is meg tudom oldani.
2022. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szeretnék zenéket szerkeszteni/készíteni. Először csak úgy a magam szórakoztatására, a többit majd meglátnám. A legolcsóbb verziót a pénztárcám is elbírná. Ja, és lehetőleg dobozos verzióban gondolkodom. Egyébként milyen ingyenes programok vannak ebben a témában, amelyek a netről letölthetőek?
2022. jan. 1. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 LMMS, Ardour, Cakewalk. Interfész/workflow szempontjából az LMMS hasonlít legjobban az FL Studio-ra, egy komoly hiányossága, hogy nem lehet benne hangot felvenni. Azt mondják, hogy az Ardour a legjobb ingyenes, nyílt forráskódú DAW, de nekem annyira unintuitív az interfésze, hogy még lusta voltam komolyan nekiülni, hogy elsajátítsam.
2022. jan. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Reaper is megérhet egy menetet. Az technikailag shareware, de az összes butítás rajta egyetlen egy nagscreen induláskor, az is tán naponta vagy bootonként egy. A beépített pluginjei hát-hát, de őrült jó free vst cuccokat lehet találni, szerintem esélytelen eltévedni, miután mindenre megvan a kedvenc ingyenesed.
2022. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 1. 20:52
 9/16 anonim ***** válasza:

plugintorrent.com oldalra nézz fel, DAW-okat is tettek ki, megtalálod a full fl studiót is ingyen, 20.8-as!

Ilyen jó zenéket is pehet vele csinálni: [link]

2022. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, utána nézek, csak a tört verziókkal is az a gondom, hogy a projekt mentése bizonytalan. Vagy elmenti, vagy nem.
2022. jan. 2. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!