Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek, llyen kifejezés...

Kpopperek, llyen kifejezés létezik a kpop-ban?

Figyelt kérdés
Külföldiektől tőbbször hallottam a "semi ult" kifejezést, ami lényegében olyasmi mint egy ultumate wrecker. De ezt a kifejezést eddig itthon, magyaroktól nem hallottam, sőt sokan azt sem tudták, hogy az mi. De külföldiektől, pl amcsiktól, nyugat-európaiaktól sokszor hallottam. Logokisan hangzik sztem. főleg h UB-d elvileg csak egy lehet. A kérdésem, h mások találkoztak-e már ezzel a kifejezéssel?

2022. jan. 4. 04:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én sok videóban láttam már. Mondjuk főleg akkor, amikor csapatokat "rangsoroltak", mint Ult groups, Semi ult groups, Stan, Listener...
2022. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már, de itthon nem igazán ahogy te is irtad, de videókban és külföldi fanoktól már nem egyszer.
2022. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!