Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A romániai Trooper zenéje...

A romániai Trooper zenéje (heavy metal) szerintetek milyen színvonalúnak számít nemzetközi összehasonlításban?

Figyelt kérdés

Elsősorban erdélyi magyarok és olyan metalheadek válasza érdekel, akik széleskörű nemzetközi ismerettel bírnak (=jól ismernek, adott esetben kifejezetten szeretnek nem magyar és angol nyelven éneklő zenekarokat).


https://www.youtube.com/watch?v=WIU35gmHERk


Itt egy szám tőlük. Mostanában fedeztem fel őket, a szöveget ugyan csak fordítóval értem, de szerintem zeneileg jobb, mint mondjuk itthon az Ossian vagy a Kalapács.



2022. jan. 17. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Modern heavy metal, átlagos.

Nem rossz hallgatnivaló, de 2000-res évek elején indultak ők is így sok újdonságot nem tudnak ők sem mondatani a nemzetközi színvonalhoz képest.

Hozzátéve általában nem ezek a bandák akik feltalálták a spanyolviaszt, underground vonalon nagyobb szerencséd lehet ilyenekhez.

Idehaza is a Tormentor volt a legjelentősebb metal zenekar nemzetközi szinten, nem véletlenül.


Azt hogy milyen az Ossianhoz és a Kalapácshoz képest fogalmam sincs, ha már idehaza kéne mondani úttörőt, az a Pokolgép(még régen), de ők már a 80-es években bőven játszottak heavy metalt. Ahhoz mérten meg nem feltétlen jobbak, bár a hazai bandákat annyira nem ismerem.

2022. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb pont az a színvonal mint a Kalapács, és ez nem egy dicséret. :D A borító elég elcsépelt, már az Emperor is használta a 90-es években.
2022. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!