Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jogos Önvédelem vélemény?

Jogos Önvédelem vélemény?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy Nektek mi a véleményetek a R.A.C. és/vagy NS Rock/Metál bandákról?

2022. jan. 19. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Miközze az náci bandákhoz az önvédelemhez?

Áruld már el,vagy én vagyok lemaradva vagy nem tudom

2022. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
minthogy Nemzeti érdekeket*
2022. jan. 19. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jóvan..

Beszélje nagyobb hülyeséget.

2022. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt egyedül Te beszélsz hülyeséget és egy kérdésben egyből a politikát látod. Egy kulturált választ vártam és várom is Őket, nem pedig a kikötéseket. Ha valami nem tetszik a bandával kapcsolatban, akkor azt fejezd ki normál keretek között, Én is ki tudom fejteni több pontban, hogy a kommunizmus miért rossz, anélkül, hogy sértegetném a kommunistákat, csak amióta ez a liberális érzékenyítés folyik világszerte mindenhol (ahol lehet), azóta mindenki olyan hiperérzékeny, hogy már gondolatbűnözőnek és közellenségnek számít az, akiről azt FELTÉTELEZIK, hogy valakinek a nemi szervét bámulja - csak példának okául mondom, mert ez Angliában már létezik.
2022. jan. 19. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Skizofrén vagy....

Menjél orvoshoz,valami nem százas

2022. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ember,keress ki Google-on az metál bandákat ami leírtál,mint náci banda :D
2022. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ne láthatna rögtön bele politikát, ha egy politikai bandáról kérdezel?

Zeneileg egyébként értékelhetetlen, szövegileg nevetséges. Tipikus sörhasú harcos pólós mihazánk szavazó muzsika, de illik az értelmi szintetekhez.

2022. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!