Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki a rap zenét nem kedveli,...

Aki a rap zenét nem kedveli, miért nem?

Figyelt kérdés

2022. jan. 19. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tetszik. Az ütem a stílusa a hangzás. Én pl a Metált szeretem, de nem szidom azokat akik más zenéket hallgatnak.

L

2022. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 BeefEater válasza:
100%

Szintén metált hallgatok mint az előző.

Engem leginkább a hangszerek teljes hiánya zavar (ezzel a legtöbb elektronikus zenénél is így vagyok), túl lassú és unalmasnak találom, a dalszövegek a jellemző témák miatt meg általában idegesítőek is.

2022. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Formailag sok értéket fel tudok fedezni benne, meg ha a mélyére akarnék ásni, akkor valószínűleg tartalmilag is (bár nagy átlagban nem az én világom, nem az én érzéseimről, problémáimról szól). Emellett középsuliban a haverjaim éveken keresztül hallgattak rapet, és teljesen elment tőle a kedvem. Túl sokszor volt az az érzésem, hogy magukat gengszternek/bölcsnek/szupermennek képzelő keménykedő kis hülyegyerekek pofázása szól. (rosszabb esetben pedig tényleg gengszterek pofázása szól)
2022. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De most megjött a kedvem, úgyhogy be is rakok magamnak egy-két rap gyöngyszemet (de ilyesmi évente maximum kb. egyszer szokott rám törni)
2022. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy lenne erre értelmes válasz. Pl nem szeretem a paprikát, azt se tudom megmondani miért.
2022. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá a dallam. Ha van egy jó refrénje, elhallgatgatom, de úgy sem a kedvenc műfajom. Lehet mondani, a szöveg a lényeg, de akkor is csonka zene nélkül, és a mai rappek szövege gyakran nem hord magában semmiféle értéket.
2022. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Mert unalmas a zenei alap, meg a szöveg sem nagy szám. Ami még jobban felidegesít, az a szöveg témája (erőszak, lenézés, k*rvázás stb.)


Én is inkább rockosabb zenéket hallgatok, de én inkább a pszichedelikus rockot szeretem (pl. Rolling Stones - Ruby Tuesday; egyik legnagyobb dal valaha)

2022. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszik a rappelés, az ütem, a hangzás és legtöbbenek a szöveg sem.
2022. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A rap nagyját én sem szeretem, de régről emlékszem pár jóra, pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=PobrSpMwKk4 (ez kimagaslóan a legjobb)

https://www.youtube.com/watch?v=P8-9mY-JACM

A magyar rapperek között is van pár jó (a szövegeik intellektuális tartalma teszik őket azzá).

2022. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ütemtelen, hadart szövegelés a világfájdalomról, mindenki megjárta a poklot " tesó " és nem felejti el, hogy honnan jött, takarodjon minden " csicska kö**ög", mindenki rengeteget szenvedett. Minden nő k** va, elrántunk egy jointot, b**I szemét kormány. Óriási bölcsességeket hallhatunk a sokat megélt tanítóktól, óriási a " flow " mindenütt. Bár negyede annyi ész lenne, mint arc.
2022. máj. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!