Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szegeden milyen próbatermek/ha...

Szegeden milyen próbatermek/hangstúdiók vannak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel szeretnénk alkalmanként zenélni, viszont nincsen erre alkalmas helyünk. Ahogyan a kérdésben is megfogalmaztam, arra lennék kíváncsi, hogy szegeden milyen lehetőségei vannak az embernek, ha csak hobbi szinten, alkalmanként szeretne bérelni egy próbatermet. Google-n keresgéltem de csak olyan helyeket találtam ahol havi díj ellenében lehetséges csak próbálni, viszont ez számunkra azért nem a legjobb megoldás mert nem biztos, hogy ki tudnánk használni a kifizetett időintervallumot, illetve egyikünk sem járt még próbateremben és nem tudjuk, hogy tetszene-e, így a legkényelmesebb az lenne, ha az alkalmankénti fizetés és időpontfoglalás megoldható lenne. (Olyan hely kellene ahol van dobfelszerelés is, bár ahogyan megfigyeltem ez elég sok helyen alapértelmezett)

2022. jan. 19. 22:16
 1/1 Waff ***** válasza:
Teljes felszereltségű próbatermek vannak a Cerzy Mihály utcai "zenészfészekben". Ha jól tudom van alkalmi próbaterem-bérlési lehetőség is, amikor van szabad időpont.
2022. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!