Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki így járt ezzel a zenekarral?

Figyelt kérdés

Menthetetlenül szerelmes vagyok a Diablo Swing Orchestra nevű zenekarba. Amióta ismerem (néhány éve), magasan vezet az általam ismert zenekarok listáján. Nincs olyan számuk, amit ne szeretnék. Bármikor, bármennyit képes vagyok meghallgatni belőlük, és ilyenkor olyan, mintha egy másik dimenzióba kerülnék. Mintha minden egyes dallamával a saját lelkem tükre volna. Nem mellesleg könnyedén alkotásra sarkall.


Más is imádja őket rajtam kívül a metal és rock kedvelői közül? Van, akiből hasonló érzéseket vált ki?

Eléggé szélsőséges és egyedi zenekarnak tartom őket. Eleinte nekem is meg kellett emésztenem a hangzásvilágot, de aztán sikerült teljesen beszippantania.

Ez nem egy különleges céllal feltett kérdésnek készült, ami folytán messze menő és magas röptű pszichológiai konklúziókat fogok levonni, hanem egyszerűen csak érdekel, hányan vélekednek pozitívan róla. Eddig bárkinek említettem, még csak nem is hallotta a nevüket.



2022. jan. 20. 17:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!