Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szempontokat kell...

Milyen szempontokat kell figyelembe venni zongora vásárlásnál? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval. Pár éve már zongorázom és ha előttem van a hangszer, akkor tudom mitől jó, de online nézegetve nem tudom, hogy mi mire vonatkozik. A jelenlegit szeretném lecserélni, mivel kicsit kinőttem. Amikor azt vettük annyi volt a lényeg, hogy olcsó legyen. Azt tudom, hogy dinamikus és kalapácsmechanikás, illetve hogy ilyet is kell keresnem. Arra lennék kíváncsi, hogy milyet keressek, mit ajánlotok. Élőben szeretném megvenni, ha van rá lehetőség, de szeretném tudni, hogy ami nekem kell, az milyen árkategória illetve hol tudom mondjuk megnézni. Szóval ehhez kérnék segítséget.

2022. jan. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első és legfontosabb legyél gazdag mint az állat. 🤷‍♂️😅
2022. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pianínó vagy versenyzongora a vágyad?
2022. febr. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt el felejtettem írni, de elsősorban digitalálisat szeretnék.
2022. febr. 19. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy bótba és kérdezgessed az eladót.:) Használtan is ki tudod próbálni a hirdető lakásában.
2022. febr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!