Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metálheadek, mi a véleményetek...

Metálheadek, mi a véleményetek az alábbi zenékről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Jó oké, van benne nem metál is, de igazából ez egy közvélemény-kutatás, hogy mennyire vagytok nyitottak más műfajok felé. (csak mert több helyen hallottam, hogy szűklátókörűek vagytok, és kíváncsi vagyok, ez igaz e vagy csak általánosítás.)



2022. jan. 29. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

"csak mert több helyen hallottam, hogy szűklátókörűek vagytok, és kíváncsi vagyok, ez igaz e vagy csak általánosítás"

Igen igaz, én legalábbis szűk látókörű vagyok és aki nem metalt hallgat megrugóm a szegecselt bakancsommal...

Amúgy a legutóbbi hasonló kérdést is törölték, mi értelme ennek is?

Mi a gondod a metalheadekkel, mit ártottak neked?

2022. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Először tettem fel metállal kapcsolatban kérdést, nem értem a kifogást.


Amúgy nincs gondom velük

2022. jan. 29. 15:48
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Először, persze :D
2022. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Az elsőhöz legközelebbi amit hallgatok az talán a Pink Floyd, a Slayer számon kívül a többi nem tetszik, de nem a műfaj miatt, meghallgatok mást is, főleg olyanokat amiben van hangszer(Blues, Folk, akár Pop is). A túl sok elektronikától egy zenében nekem hányingerem van sokszor, de vannak kivételek, pl. amit Laibach-ék csinálnak azt adom.
2022. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Kössz, hogy normális választ adtál! Még várok további ilyen válaszokat!
2022. jan. 29. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:
2022. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Én példának az Octavarium-t hoznám fel, van benne jazz, progresszív rock, klasszikus zenei elem, heavy metal és egy csomó olyan könnyűzenei elem ami megtalálható volt az elmúlt majdnem 100 évben, ráadásul Petrucci egy jó pár olyan technikát elsütött azon az albumon ami összefoglalja az egész műfajt.

Általában a komplexebb metal műfajokban több műfajt egyesítettek, de vannak bőven olyan alműfajok amikben vannak népzenei elemek is, country zenei elemek, akusztikus hangszerek.

Szóval akik hallgatják ezt a műfajt, általában, azokra jellemző a zenei nyitottság, máskülönben nem jutottak volna el ezen műfajokhoz, nem játssza a rádió semmi...

1-es voltam.

2022. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja ha csak az alműfajokat is nézzük, Prog, Szimfónikus, Folk, Nu, Indusztrális, Avantgárd, Funk, Alternatív, ezekbe mind hallhatók más zenei elemek is, pl. Opeth, Korn, Nightwish, Rammstein, Zeal & Ardor és még sorolhatnám.
2022. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Én pl metálon belül nem hallgatok a Slayerhez még hasonlót se, és nem is szeretem. Jelenleg mondjuk pont csak metált hallgatok hónapok óta, de van sok kedvencem ami ilyen-olyan pop, pl Lady Gagának csomó számát szeretem, vagy a szintis 80-as éveket.
2022. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tom Benko ***** válasza:
100%
A maguk műfajában jók. És hogy mennyire vagyok szűklátókörű? Majd egyszer megmutatom az utazós (azaz békés, kedves) válogatásomat.
2022. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!