Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez az 1980-as évekbeli...

Melyik ez az 1980-as évekbeli zene?

Figyelt kérdés
Férfi énekli, a stílusa nagyjából új hullámos pop, tipikus '80-as évekre jellemző modern hangzással. Leginkább a Talking Heads, a The Human League, vagy a New Order zenéire emlékeztet. A szám elhangzott az egyik Family Guy epizódban is: Peter belép egy terembe és azt mondja, hogy ide valami más zene kell, majd elindítja ezt a számot. Már napok óta keresem, de nem találom sehol. (Nem a Toto-tól az Africa!)

2022. márc. 10. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet könnyebb lenne, ha tudnánk melyik Family Guy rész ez?
2022. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát ez az: úgy én is megtaláltam volna. :)

Még annyit tudok hozzátenni, hogy közepes gyorsaságú és eléggé fülbemászó a dallama.

2022. márc. 10. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Innen biztos ki tudod mazsolázni:


[link]

2022. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, majd linkeld be, ha megtaláltad.
2022. márc. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3: Köszi! Ez több napos lesz, de beleásom magam. (Reméltem, hogy a 3 felsorolt zenekar valamelyike lesz, de nehogy már ilyen egyszerű dolgom legyen...) :)
2022. márc. 11. 21:29
 6/7 A kérdező kommentje:
*több napos munka
2022. márc. 11. 21:30
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, végül csak meglett:

Men Without Hats: "The Safety Dance" - "Ocean's Three and a Half"

https://www.youtube.com/watch?v=0QDKLglEP5Y

2022. máj. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!