Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Fiatalok! Melyik a kedvenc...

Fiatalok! Melyik a kedvenc műfajotok/műfajaitok, és azon belül melyik a kedvenc együttesetek vagy ki a kedvenc előadótok?

Figyelt kérdés
Én fiatal vagyok és kíváncsi vagyok a korosztályom ízlésére

2022. márc. 26. 07:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Hu, nem tudnék kedvencet írni. Amely együtteseket szeretem:

Kárpátia

Neoton Família

Imagine Dragons

Itt van még az egyik kedvenc:

Two Steps From Hell - Victory


17F

2022. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet nem tudok kiemelni, de a nagy kedvenceim CPg, Prosectura, Fegyelmező Részleg

17L

2022. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc műfajom a metál, azon belül is a szimfonikus és power metál.

Kedvenc együtteseim a Sabaton, Beast in black, Nightwish, Xandria (és még sok más, de ezeket hallgatom a legtöbbször). Amúgy a zenei ízlésem egyáltalán nem számít népszerűnek a korosztályomban.

18l

2022. márc. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Progresszív Metál/Rock, kedvenc zenekarok Opeth, Tool, Meshuggah és Symphony X. 20/F
2022. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom 25 évesen fiatalnak számítok-e még, de nekem nagyon sok műfaj tetszik, olyanok is amik nagyon különböznek egymástól, trance, klasszikus rap, heavy metal, rock... Egyszerűbb lenne azokat felsorolni amiket nem szeretek, ezek a modern rap, a k-pop meg a mai rettenetes popzenék.

Kedvenc együttes meg még ennyire sincs, milliónyi együttes, előadó és dal van amit imádok. Hangulatfüggő hogy mikor kit és mit hallgatok.

2022. márc. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok mint az ötös.


Ha kedvenc műfajokat kéne megnevezni, akkor az a Metal, azon belül is a mezei Heavy metal, a Power és a Melodic Death. Innen rengeteg "kedvencem" van, Powerwolf, Beast in Black, Orden Ogan, HammerFall, Gloryhammer, Accept, U.D.O, Amon Amarth, Running Wild, Rammstein, Manowar, Blind Guardian, Judas Priest, Black Sabbath, Brothers of Metal Airbourne, és még jónéhány.


A másik műfaj amit jellemzően hallgatok, az az ezredforduló környéki hip-hop, ott az abszolút kedvencem Eminem, de jellemzően a "nagyobbakat" hallgatom, például Westside Connection, Public Enemy, A Tribe Called Quest, Wu-Tang Clan, N.W.A, Mobb Depp, Dr. Dre, Xzibit, DMX, 50 Cent, és még néhány kisebbet.


19/F

2022. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tom Benko ***** válasza:
100%

* Metal. Meg punk, rock, hardcore, rock and roll, blues, klasszikus. Sőt, még pop és rap előadók közül is van, akit elismerek.

Együttes. Fho. El sem kezdem sorolni.

2022. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 1Kilo_krumpli ***** válasza:
100%

Electroswing a kedvenceim egyike, és a kedvenc énekesem Octavia Rose.

14F

2022. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Prog metal, bár az utóbbi időben megfogott rendesen a symphonic gothic metal irány ami nem ereszt el jó ideje. Ezek mellett jöhet bármi ami heavy metal vagy bármelyik alműfajába tartozik. 4-es választ akár írhattam volna én is, de nekem arról a listáról hiányzik a Dream Theater, a többi stimmel.(azért Metropolis 2 szintű albuma nincs az Opeth-nek, sem a Toolnak, bármennyire szeretem őket)

20/F.

2022. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Főleg black metal azon belül is a raw meg a dsbm és az atmospheric. Néha hallgatok pagan/folk black metalt is.

Na meg szeretem a darkwave-t post punkot.

Zenekarokból mostanában sokat hallgatom az Armagedda-t Noctrunal Mortum-ot a Taake-t

Lifelovert Betlehem-et Psychonaut4-t Noctrunal Depression-t Agalloh-ot Summoning-ot Xasthur-t, Grima-t Uada-t

Twin Tribest, Molchat Doma-t Ulver-t és még sorolhatnám napestig.


Na meg néha egy-egy trip-hop is becsúszik pl

2022. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!