Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Együttes alapítás?

Együttes alapítás?

Figyelt kérdés
Komolyan nagyon foglalkoztat a téma már egy ideje, hogy van olyan akinek lenne erre igénye? Mert amilyen körben mozgok annyira lelkesek, mintha kinzásra hívnám őket...pedig ide komoly elhivatottság kellene. Na a lényeg nem itt akarok toborozni, csak teljesen el vagyok keseredve, mert a b*zi kütyük nyomkodáda helyett összeülhetnénk és "megváltanánk" közösen a világot.

2022. ápr. 16. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Remek ötletnek tartanám, ha tudnék zenélni. Nem komoly elhivatottsággal, csak hobbiszinten csinálnám, ha csinálnám, ugyanis megélni nem tudnék belőle, és azt a minőséget sem tudnám nyújtani, amire a nagyközönség áhítozik. Az ötlet remek, és feltehetően élménydús lenne egy ilyen próbálkozás. Osztálytársammal már szóba került amúgy.
2022. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy tájegységet behajíthatnál.
2022. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Alföld, azon belül is a Tankapdcsa városából írok. Viszont nem hinném hogy pont itt találok olyanokat, akik egy 17 éves lánnyal akarnak a zenéléssel elbohóckodni.
2022. ápr. 17. 11:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként írok. Ha valahol a Dunakanyarban élnél, és nem lennének redukálva a kommunikációs csatornák, semmi akadálya nem lenne. Mint mondtam, már rákérdezett egy osztálytársam, nem akarunk-e egy együttest alapítani. Szintén 17 évesek, de az ellenkező nem képviselői vagyunk. Persze zenealkotás, és dalszövegírás terén is képzetlenek vagyunk, ő gitározott, én hegedűn játszom. Sajnálom, hogy téged nem áldott meg ilyen tevékeny osztálytársakkal a sors.. de keresgélj, vanni ugyanis vannak, csak rájuk kell bukkanni. Vagy hogy mondják ezt. Amúgy milyen műfajban képzelted kipróbálni magad?
2022. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Fontosnak tartom hogy ne ragadjunk le egy műfajnál az elején mert bővíteni kell az ismereteket és a tudásunkat. Utánna viszont nyilván eldönthetjük közösen miben szeretnénk főképp alkotni, de mindenre nyitott vagyok mivel úgy gondolom nincs rossz műfaj csak azon belül olyan szám ami nem tetszik éppen.
2022. ápr. 17. 13:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Te miben vagy jó?
2022. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Klasszikus és elektromos gitározok, ezenkívül verseket, dalszövegeket írok és az éneklésben is be tudnék segíteni, de egyedül nem nagy fun ez az egész.
2022. ápr. 17. 14:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van kedved küldeni valamit?
2022. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Üdv az Edda szülőföldjéről.

Sajnos igen, én is borzasztóan lelkesen próbálkoztam évekig, jöttek is igéretek, hogy majd nyárra meg mittudom én... aztán nem lett belőle semmi. Úgyhogy a gitárjaimmal maradok a négy fal között.

Remélem, azért te sikerrel jársz. Ha igen, majd x idő múlva jöhet ide kommentbe az első produkció. :)

2022. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8 teljesen őszinte leszek, nagyon kritikus vagyok magammal szemben és ha tehetném addig fel sem vállalnám a hobbim amíg nem úgy tolom mint Chuck Berry, ezért is lenne jobb valakikkel együtt feljődni.

#9 majd a wikin az lesz fent hogy a gyakorin indult be a karrier, a gitárjaid meg nem bántanak, max az ujjaidat :D

2022. ápr. 17. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!