Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mr. Busta jelenleg miből él?

Mr. Busta jelenleg miből él?

Figyelt kérdés

Már régóta nincs az az RTM kultusz, ami olyan 7 éve, az akkori rajongók lényegében felnőttek. Látom, hogy kidob néha pár számot, új album készül, de kb., havonta egyszer ha posztol, akkor is magánjellegűbeket.

Még mindig meg tud élni a lemezeladásból, vagy hívják azért még fellépni ide-oda?



2022. ápr. 26. 05:01
 1/7 A kérdező kommentje:
ez az oldal is erre jó
2022. ápr. 26. 09:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom mikor ment neki a szekér, akkor a pénzt beforgatta más üzletekbe, talán éttermet is nyitott vagy mit, meg akármi is lehet amiről nem tudunk. Azokból simán eléldegélhet.
2022. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazad lehet, köszi
2022. ápr. 26. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, a zenéből biztos nem tud megélni, nincs nagy nézettsége, fellépni se volt már szerintem évek óta. Nyitott boltot meg éttermet, de egyik sincs már meg. Ha volt egy kis esze, akkor vett pár ingatlant, amíg jól ment neki, vagy befektetett valamibe, aztán passzív jövedelemből él. De lehet dolgozik valahol, ki tudja:D Mondjuk a háza már 2019-ben is ramatyabb állapotúnak tűnt, mint 1 évvel korábban.
2022. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hova tűntek a fellépések?

Tudom, hogy 3-4 éve kiszálltak mellőle az utolsók is akik értek valamit, de akkor is, ennyi betette a karrierjének a kaput, hogy az ak kiszállt mellőle?

Nem követtem már a hülyeségeit miután beégette magát megannyiszor, de nála a világon se nagyon volt prosztóbb aki állandóan ne hangoztatta volna, hogy mennyi fellépése van stb. meg valami filmet is akart csinálni ebből meg ilyesmik.

Mi lett a newschoolos kiadójával? Mikor követtem még kábé akkor indult vagy mi, az a money maker vagy mi volt a neve.


Meg ha valaki tudja pl. az energiaital meg az étterem biznisze hova lett? Főleg most, hogy zsozé megcsinálta ezt és látszólag iszonyatosan pörög felmerül bennem, hogy a Bustáéval mi lett?

2022. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Van egy interjú és azt mondta, hogy van valamilyen családi vállalkozása és abból él meg. Egyébként, nem kell félteni, van neki pénze és én nagyon örülök neki, hogy nem ment tönkre, végülis okosan csinálta/csinálja, az biztos.
2022. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Rohadt okosan ja... Összeveszett minden népszerű előadóval, az újaknak eszük ágában sincs közösködni vele, mert mindenki kiismerte, egyedül meg nem is megy a szekér. A korábbi népszerűségének a negyedét alig bírja felmutatni már és csak annyi történt, hogy otthagyták a többiek.

Ez azért röhejes.


Plusz ott volt megannyi üzlete, ruhabolt, energiaital, étterem, egyik sincs sehol.


Ez minden csak nem okos...


Az hogy az ezernyi üzletből van valami amiből még is talpon tud maradni, hát az egyáltalán nem nagy dolog.

Nem véletlen van eltűnve, és nincsenek posztok. Régen minden nap nem győzte tolni az autókat stb. Most meg? Nyilván semmi, mert nem maradt nagyon sok.


Saját magával cseszett ki, Escobar már vagy 8 éve megmondta, hogy hátbaköp mindenkit és a saját barátait beszéli ki, senki nem hitt neki.

Hát most már mindenki látja.

2022. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!