Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jártatok már egyedül metál...

Jártatok már egyedül metál koncerten?

Figyelt kérdés

Nem szeretek magamban tömegbe menni.De nincs társaságom

Úgy is élvezhető?



2022. ápr. 27. 18:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Senki nem fogja nézni, hogy egyedül vagy e vagy valakivel, menj el nyugodtan és élvezd
2022. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a metált, igen.

Nem kell beállni a tömegbe, hanem kint megállsz a szélén. Ott nem lesz csápolás. Én sem szeretek ugrabugrálni, én is hátrébb húzódok, vagy oldalra, és egyedül is élvezhető a koncert.

2022. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem még
2022. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen párszor.

Jobb volt mint ismerősökkel mert nem kellett alkalmazkodni senkihez.(könyörögni gyere már, vegyél jegyet, utazz stb.)

Nem mellesleg metalkoncerten mindig összefutni jó fej emberekkel, és lehet beszélgetni és társalogni. Nagy tömeget meg fogd fel úgy, ugyan azért jöttek mint te, élvezni azt a pár órát.(egészen más hangulata van mint tömegközlekedésen, vagy egy random téren, mégis csak a zene összeköti az embereket)


Off, nem tudok hogyan tudtok egy helyben hallgatni metalkoncertet, nekem még sosem sikerült és számomra a koncert velejárója ráadásul felszabadultabb az ember és jobb átjön a ritmus meg minden.

2022. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Sokszor
2022. ápr. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy a legjobb. Tudsz arra figyelni, ami a színpadon történik. Nem kell a többiekhez alkalmazkodni.
2022. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokot most igy belegondolva tényleg mindenki a zenére fog figyelni nem azt nézik hogy ki mit csinál és kivel van. Be is szerzem rá a jegyet majd a napokban
2022. ápr. 30. 22:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen koncert lesz?
2022. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Korn lesz
2022. máj. 1. 21:52
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Naná:)

Többször voltam egyedül koncerten mint társasággal és nagyon élveztem. Úgysem a körülötted lévő emberekre fókuszálsz tehát egyáltalán nem kell szorongani vagy bármi és az is lehet összefutsz egy két jó arccal:)

2022. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!