Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a pop rock...

Mit gondoltok a pop rock műfajról?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Röviden: gyűlölöm. Punk, metál (blacktől folkig :D), rock zenék kedvelője vagyok. Képtelen vagyok pop rockot hallgatni, egyszerűen semmilyen az egész, nem tudják eldönteni hogy akkor most nyávogni akarnak (a semmiről) vagy zúzni. Leginkább nyávognak, de úgy állítják be hogy milyen kemény zenét játszanak, meg hogy ők hatalmas lázadók, de közben még államilag is támogatják sokukat. A popot is sokkal jobban szeretem mint ezt, sok pop számnak van mondanivalója és értékes zeneileg is, de a pop rockról ez nem mondható el, csak hiszti az egész műfaj. De a legidegesítőbb mégiscsak az ilyen zenét kedvelők közönsége.
2022. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Művészi értéke nem sok van, de legalább pár embert elindít a rock irányába.
2022. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egész igényes számok, pl. a régi Imagine Dragons(Demons, It's Time...), kár hogy elmentek egy másik irányba.
2022. ápr. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!