Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetek zenész?

Hogyan lehetek zenész?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is elmondanám,hogy nem tudok hangszeren játszani,viszont nagyon sok dalszöveget írtam életemben és mindig nagy álmom volt,hogy zenész lehessek,pontosabban énekes. Hogy kezdhetném el ezt az egészet? Milyen hangszeren tanuljak játszani?


Abban biztos vagyok,hogy nem egyedül akarom csinálni ezt. Szeretnék egy bandát,de őszíntén nem tudom mit csinálhatnék,hogy ez beinduljon.


Előre is köszönöm a segítséget:))



2022. ápr. 30. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy énektanárhoz.
2022. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 GS Adm1n Z ***** válasza:
100%
Szolfézs és énektanárt keress. Valószínűleg alap zongoraoktatás is lesz.
2022. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
zongorát vagy gitárt tanulj szerintem. de ne fúvós hangszert, mert nem tudsz közben énekelni. (mondjuk egy jó hangú énekes-dobos szintén aaaahw kategória) meg amit előttem írtak, hogy szolfézs+énektanár.
2022. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szerintem gitároz,azon belül is agusztikus gitáron. Jobban kivehető hogy mit játszol és segíthet a zene írásban is.

plusz: segítheti a koncentrációdat is ami egy énekesnek szinte alap.

2022. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!