Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meik régi zene?Régen Sláger...

Meik régi zene?Régen Sláger Rádión is ment, tehát nem mostani;saccra '80-as évek körüli lehet, a hangulata alapján. "We gotta go on" Talán többen is éneklik, rémlik 1 mély, öblös hang, mint a "We're not gonna take it-ben, meg egy Alphaville-es szerű

Figyelt kérdés

Férfi énekli, szerintem több férfi is, az öblös mély hang az nem biztos, de szerintem elég valószínű, hogy az is van benne; meg még egy ilyen Alphavilles, fiatalosabb hangú csávó is van benne, aki azt a "vo-o"-t csinálja a sor végén. (Alphaville-eseknek nem tudom, mennyit változott a hangjuk azóta, de pl régi official számokban pl Big in Japan, Dance with me, Forever young) A mély, öblös, kicsit ,,recsegős" hang meg mint a "We 're not gonna take-it"-ben (Twisted Sister)


Szóval ilyesmi volt a refrén:

mély,öblös hang: we gotta go on, fiatalosabb, lágyabb hang: vo-o

tehát: we gotta go on, vo-o

és a vo-o -nál a végén az o-nál kicsit fölviszi a hangsúlyt.



Megpróbálom másképp is leírni, hátha nem azt énekli; pedig így rémlik:



,, Vívádö ráuu -áuu! Ho-o "

Tehát a "Vívádö ráuu -áuu!"-os az egy kicsit "morog." Előbb recsegős hanggal rémlett; de már nem biztos; de tehát mondom, szerintem többen éneklik, simán lehet; hogy egyiknek olyan mély, öblös, recsegős, kicsit reszelős hangja van; a másiknak meg kicsit ""tinisebb"" a hangszíne.


Többi, hasonló hangzású megfejtésem; de szerintem az a "gó on"-os lesz az.

,,it's like a horror ohoh"


"we got a horror hó-o"

"we gotta horror o-ó!"


"Ví gáttö morgóó ho-o"


Szóval kicsit így ilyen morgós a dallama is a dalnak, de nagyon jó. Ezek, amiket ide lentebb írtam; ezek még ilyen halandzsás próbálkozások; hátha még valakinek jobban beugrik róluk. De arra tippelnék, hogy az a gó-on os lesz az eredetiben.


De amelyik nagyon rávezethet még a ,,gó on"-on kívül, az talán még a:

"Vívádö ráuu -áuu! Ho-o " lehet. Vagy még akár ez: "vi gátö gouuonn tárá'"


|---|----|---|----|---|----|---|----|---|


Itt már csak újra leírom innentől; mert előbb a Jegyzettömbben elég jól megfogalmaztam, és most azt másolom át:


we gotta horror hó-o


elején egy mély, öblös hangra emlékszem, és ott a ho-o /vo-o -nál átvált ilyen Alphavillesre


We'r not gonna take it-hez hasonlo hang dereng az elejéről


Ja és amúgy többen éneklik talán egyszerre ezt a vi gátö gouuonn tárá' ! :)



ez a refrén



2022. máj. 1. 11:18
 1/9 A kérdező kommentje:
A "Meik"-et azt azért írtam így; mert korlátozott karakterszámú a kérdés, és azt akartam, minél több információ kiférjen bele.
2022. máj. 1. 11:20
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán ez:


[link]

Heavy Metal Kids - We Gotta Go

2022. máj. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez Nem az, de köszi :)
2022. máj. 1. 13:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még tippek, akinek van! :)
2022. máj. 1. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Backstreet Boys - We've got to goin on?
2022. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez sem az , de ezt is köszi
2022. máj. 1. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Boney M - Gotta Go Home
dec. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megvan!:)


FALCO-VIENNA CALLING

!


:)

Köszönöm a válaszokat ! :)

jan. 21. 12:48
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7

Azt ismerem! Jó szám:)

jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!