Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a Soundcloud ingyenes...

Ha a Soundcloud ingyenes alkalmazás, akkor miért költ valaki Spotify-ra?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy hallgathatsz rajta zenéket háttérben is.

2022. máj. 2. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan minthogy a Suzuki is elvisz A pontból B pontra minek BMW.

Relatíve jobb hangminőség, mainstream tartalmak ott is megtalálhatók, maga az app jelentősen barátságosabb felületű.

Soundcloud-n elvileg több az underground és független tartalom, de többsége elég rossz minőségű.

Spotify + Bandcamp szerintem minden igényre jó, fölig ha tényleg jön lossless adatátvitel Spotify-hoz.

2022. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Bár rossz minőségűnek nem mondanám a Soundcloud zenéit, valamint ugyanúgy megtalálhatók rajta ugyanazok a zenék. (Ha nem is az összes, de rengeteg.
2022. máj. 2. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Soundcloud nem tetszik, nem tudom kezelni.
2022. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most megnéztem a Soundcloudot, mert jól hangzott a leírásod alapján. Eleve vpn-nel kellett néznem, mert egy rakás zenére azt írta, hogy Not available in Hungary, egy csomó album meg egyáltalán meg sem jelent vpn nélkül. Ingyenesnek se tűnik, a fele zenéhez go+ előfizetés kéne, anélkül nem engedi meghallgatni.

Tehát ugyanúgy fizetni kell hozzá, ingyenesen egyáltalán nem lehet meghallgatni bizonyos albumokat, vpn nélkül használhatatlan. Én inkább kihagynám.

2022. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én csak szimplán használom, fizetés nélkül. A kedvenc előadóimat meg tudom hallgatni, annyi nekem elég.
2022. máj. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!