Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A metálosok jelentős része...

A metálosok jelentős része miért alkoholista, hosszú hajú,tetovált, züllött képű emberek?Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés

Én szeretem a metált, de utálom az alkoholt, nincs tetkóm és rövid a hajam. Fura lennék?

Miért divatos náluk a züllött kinézet?



2022. máj. 4. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Szuper, jó neked, akkor élj így továbbra is, ettől nem vagy fura. :D De azt nem értem, hogy miért érzed szükségesnek, hogy idegen emberek kinézetével és szokásaival foglalkozz és ítélkezz. Nem teljesen mindegy mások mit csinálnak saját magukkal? Nekem például sok tetoválásom van, a páromnak meg hosszú a haja, szimplán ez tetszik nekünk (és még sok más embernek a szubkultúrán belül), ettől sem rosszabb, sem különb emberek nem leszünk.
2022. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
A züllött képű és alkoholista elmondható úgy általában a magyarok vagy bármelyik másik borairól, pálinkáiról és söreiről híres nép többségéről.
2022. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Ez nem igaz, abszolút előítéletes ez az állítás! Én egy hosszú hajú metálos srác vagyok és nem vagyok alkoholista, se drogos és ismerek egy jó pár embert magam körül aki hasonlóan ilyen. F/33

2022. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is előítélet. Én is beletartozom ebbe a csoportba, viszont tetoválásom nincs az alkohol meg kimerül néha egy sörben aztán ennyi.
2022. máj. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátom metalhead. Hosszú haja van, ápolt, nem igénytelen, két diplomája van, nem züllött, nagyon ritkán iszik, nem dohányzik, kipróbálás szinten sem élt drogokkal soha.

Mi a kérdés?

Egyébként attól még nem lesz züllött valaki, hogy tetoválása van és hosszú haja, feketébén jár, esetleg férfiként még sminkeli is magát. Ahogyan metálos sem lesz pusztán ettől, mert mindent a zene szeretete dönt el.

2022. máj. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Mi a baj a hosszú hajjal? A szabadságot jelképezné, a Metál meg részben erről is szól.
2022. máj. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, amit írsz. Azért hiszed ezt, mert aki ilyen, azon látszik, hogy metalos.
2022. máj. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Manapság már a metál zenészek jelentős hányadának sincs hosszú haja.

Amúgy amit a többiek írnak, előítélet. Diplomások, IT-sok közt elég sokan hallgatnak metált. Koncerten nyilván lehet tombolás, de pont azért mert ott engedik ki a gőzt, hétköznap nem így viselkedik a többség.

2022. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ramiz ***** válasza:
100%
Metalt meg sok elborult zenét hallgató vagyok és absztinens:) Wigwamban is kávét ittam anno.
2022. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mindig kocsival megyek koncertre és már csak azért sem iszom. Mondjuk amúgy se innék.
2022. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!