Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Glam metalt utáló, de egyébkén...

Glam metalt utáló, de egyébként metal szeretők, a WASP-et is lenézitek?

Figyelt kérdés
A Mötley Crüe, a Kiss és hasonló bandák lenézését még valahol megtudom érteni, de van olyan metalos aki nem szereti a WASP-et?

2022. máj. 13. 19:11
 1/8 A kérdező kommentje:

A legtöbb glam zenekar szerintem is gáz, főleg Bon Jovi, mert ő még megjatszva se kemény, egy nyálas szar és a legtöbb ilyen zenekar egy profitorientált, média által futatott, mondanivaló nélküli nevetséges giccshalmaz, még ha van pár jó számuk is.

De a Wasp valahol kilóg közölük, mint ha ők ezt tényleg komolyan vették volna és nem csak a showműsor kedvéért bohóckodtak volna.

2022. máj. 13. 19:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom a glamet, de nem szórakoztat különösebben, viszont a WASP kivételt képez. :D
2022. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kojee ***** válasza:
82%
Wasp- nem ismerem. Glam érdektelen számomra, nem hallgatom, nem is utálom.
2022. máj. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as

[link]

[link]

[link]


2-es én is így vagyok vele kb.

2022. máj. 14. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Black/death metálosként is állítom,hogy a Wasp az nagyon király zene.
2022. máj. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kaladze ***** válasza:
100%
Azért a Kiss-t teljesen nem illeszteném ide nem a 80nas évek közepén kezdték, ők hard rock, shock rock-ot játszottak... inkább ilyen Poison, Warrant, Hanoi Rocks hamarabb...
2022. máj. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Érdekelne, hogy ilyen esetben, aki "lenézi" (xDD) a glam metált, mégis (gondolom metálosként) melyik bandát szeretitek ?


Mielőtt sértődés lenne, mert ilyen témában jellemző, jelezném, nem annak szántam, csak tényleg érdekel, hogy melyik bandát tartjátok jobbnak ?


\m/

2022. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
tiszta pusztulat mind
2022. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!