Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Régi zongora eladás?

Régi zongora eladás?

Figyelt kérdés

Még kisiskolás koromban (kb. 2005-ben) kaptam egy digitális zongorát. (dynaone-DPS-330) Nagyon szerettem, de már évekkel ezelőtt tönkrement: a billentyűk beragadnak és nem emelkednek ki. Már 3-szor javítattuk meg, de már nincs alkatrész hozzá (állítólag) és csak átmenetileg tudták mindig orvosolni a problémát. Szóval 30-40ezer forintok mentek javításra, utánna pár hónapig jó volt, majd megint sorozatosan ragadt be az összes billentyű. :( Nagyon közel állt a szívemhez ezért nem akartam túladni rajta, de mostmár tényleg csak a port fogja a szobámban, mert már használni sem tudom. :'( Eladni így nem tudnám másnak, viszont arra gondoltam, hogy hátha valami boltba el tudnám adni alkatrésznek, vagy valami. Vagy esetleg egy lelkes szakember bevállalná, hogy megveszi, megjavítja és aztán eladná...

Tudna valaki segíteni ajánlani helyeket, vagy tanácsot adni mit lehetne vele tenni? Más minden normálisan működik rajta (hang, felvétel, demo zenék, pedálok stb.)

Illetve, ha valaki tud valami helyet ahol foglalkoznak ilyennel, vagy esetleg meg tudnák javítani rendesen, akkor inkább megjavíttatnám, mert nem szivesen válnék meg tőle. Csak sajnálom, hogy a sarokban áll kihasználatlanul.

Szóval bármilyen segítségért hálás lennék! :) Köszönöm a válaszokat!



#zongora #digitális zongora #billentyűhiba #DYNATONE, dynatone #DYNATONE-DPS-330 #zongora alkatrész
2022. máj. 21. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elektronikai termékeket árusító üzletek átveszik elektronikai hulladékként, majd jelentős része újrahasznosításra kerül. Ez díjmentes, szóval így jársz a legjobban.
2022. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!