Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted is szánalmas volt...

Szerinted is szánalmas volt Camilla Cabello playbackje a BL-döntő előtt?

Figyelt kérdés

2022. máj. 28. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudtam, hogy playbackelt. lebukott vagy vélemény?
2022. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Alapból a csajnak van hangja ezt már bizonyította többször is. Szóval ha tényleg playbacket használt, akkor lehet épp akkor el ment a hangja vagy be volt rekedve vagy ki tudja mi lehetet az oka. Szerintem ilyen nagy sztároknál már biztos, hogy legalább egyszer muszáj ezt bevetniük mivel annyit használják a hangukat, hogy az már nem természetes.
2022. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt a tánc koreográfia miatt csak a lihegést és a szaggatott éneket lehetne hallani.

A super bowl half-time shown még gyalázatosabb volt az amerikai rapperek előadása. Nagy sporteseményekkor nem nagyon erőltetik az élő előadást, mert ahhoz spéci hangosítás kellene, inkább benyomják pendrive-ról a zenét és bárhol ülnek a nézők, mindenhol azt hallják. Ha megnézel egy ameriakai sport közvetítést, a himnusz éneklésekor nem véletlenül nincs zene, csak az énekest hallani.

2022. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ami szánalmas volt, az a Twitterre kiírt bejegyzése volt, amit azóta már törölt. Abban azt írta, hogy el se hiszi, hogy lehetnek ilyenek a szurkolók, akik nem énekeltek az ő dalát, hanem a saját csapatuk indulóját énekeltek egyidőben.

Itt Európában ennek a dolognak nincs nagy hagyománya. A half time show hatalmas dolog a Super Bowl-on, amit én is meg szoktam hallgatni, magát a sporteseményt nem nézem meg.

Sokan írtak is twitteren és igazuk van, hogy egy egyszerű Liverpool-i szurkolót nem érdekel egy ilyen csaj, hanem a saját klubja legnagyobb meccsére vett jegyet (már ha bejutott) és több neki nem kell.

2022. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!