Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik digitális zongora...

Melyik digitális zongora mellett döntöttél és miért?

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 04:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Yamaha CSP-170

Legalább egy éven át gyűjtöttem a pénzt, olvasgattam teszteket, nézegettem a digitális zongorákat a neten, mert tudtam, hogy a gyerekeim zene tagozatos általános iskolába fognak járni és zongorázni fognak tanulni. Az olcsóbb, 250e-350e-es Casio modellektől indultam de mindig arra jutottam, hogy picivel drágábban már jobbat lehetne venni. Sokkal drágábban meg már nem Casiot. Végül úgy gondoltam, hogy ha hosszútávra tervezünk, akkor ne aprózzuk el, hanem legyen valami komolyabb. Ennek tetszett a billentyűzete, a hangrendszere, az okos funkciói és még jól is néz ki, nincs tele gombokkal meg kijelzőkkel. Persze a gyerekek kottából olvasva zongoráznak, de adott esetben ennek a zongorának a tanító funkciója (Stream Light) is jól jöhet. Főleg, ha mi szülők is szeretnénk egy kicsit belekontárkodni és leülni néha a hangszer elé. Később meg ahogy fejlődnek, mindig lesznek felfedezésre váró haladó lehetőségek benne és nem csak a klasszikus zongorázásra jó.

2022. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!