Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő IOS felhasználóként...

Kezdő IOS felhasználóként hogy töltsek le zenéket?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék pénzt költeni zenére meg előfizetésre, de ugyan akkor szeretnék zenéket letölteni pl youtuberól mert ott jó mixek vannak ios-re a lehető legegyszerűbb módon.

2022. jún. 1. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1490Ft az Apple Music 1 hónapra.

Ráadásul az első 3 hónap ingyenes... Próbáld már ki!

Kevesebb mint egy BigMac, vagy egy doboz cigi áráért egész nap orrba-szájba hallgathatod az Apple Musicot.... Ráadásul a mobilszolgáltatók legtöbb díjcsomagjánál ennek az adatmennyiségét sem számolja a rendszer.

Ez a fillérb....ás magasiskolája kéremszégyen!

Van néhány app, majd a többiek megmondják melyikek azok amikkel lehet letölteni zenét közvetlenül a telefonra. De ezek általában jönnek-mennek, hol letiltják őket, hol megjelenik egy új...

Aztán a Parancsokba lehet letölteni, csinálni olyan parancsot amivel a youtuberól tudsz letölteni zenét a VLC appba.

Ha van számítógéped, akkor azzal rengeteg zenét le tudsz tölteni és át tudod tenni az iPhonera.

2022. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utolsó mondatodra az lenne a kérdés h hogyan? Mert hiába letöltöm az itunes-t meg a zenéket sehogy se tudom rámásolni
2022. jún. 1. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
2022. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Veteránmacska válasza:
70%
Ugyanúgy rá lehet tenni zenéket Iphonera mint Androida csak máshogyan. Én a Safari ról szoktam letölteni zenéket YouTube link bemásolod a Safari ra YouTube converter és letöltöd. Ez nem egészen biztonságos már már Kalózkodás de le lehet tölteni. Vírus nem hiszem hogy rámenne így a telefonodra mert androidra is így töltöttem le zenéket és nem lett vírusos soha akkor az iPhone miért lenne addig amíg nem fizetsz be egy Zenés appra,Nyugodtan Tölts le így zenéket tehát YouTube link Safari böngésző megnyitod a YouTube converter -t és átkonvertálod és letöltöd és az iPhoneFájl kezelő be keresd. De viszont vannak ingyenes applikációk Amik letöltés nélkül lejátszandókOlyan mint a YouTube csak ez fut a háttérben. Tehát nem záródik be mint a YouTube ha kilépsz belőle például ilyen a MusiApplikáció teljesen ingyenes igaz ned kell hozzá de ha neked mindenképpen zeneletöltés kell akkor csak úgy tudod megoldani ahogy a fentieken leírtam. Vagy ha nem érzed magad biztonságban akkor itunessal átmásolod remélem hogy segítettem.
2022. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!