Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Augusztus 20-ai Sabaton...

Augusztus 20-ai Sabaton koncertre a jegyeladás mi miatt szünetel?

Figyelt kérdés

A rock1 oldalán lehet venni, de ott azt írják, hogy a jegyeladás felfüggesztve, nézzek vissza később.

Ez mit jelent?

Ez annyit tesz mint a sold out?



2022. jún. 9. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálatuk mit mondott?
2022. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Felhívtam a Barba negrát, kérdeztem őket, és konkrétan én világosítottam fel a telefont felvevőt sarról hogy mi van kiírva az oldalukra :D


Szóval nem tudtak mit mondani.


Írtam egy emailt a rock1 oldalnak, azt várom most (a rock1-hez megadott telefonszám is a Barba negrához vezet).

2022. jún. 9. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Most elvileg jó.

2022. jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez az oldal egy halom sz*r.

Háromszor futottam neki, de az istenért nem akarja a tovább gomnál folytatni a fizetési folyamatot.

Nem értem miért fájna offline jegyeket is elérhetővé tenni.

2022. jún. 9. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4: naja, meg "kényelmi díj", és még emlékbe se tudom eltenni mert ronda. Hát ez van. Egyébként már vettem itt sokszor jegyet, nekem eddig mindig elsőre működött. Nem hiszem hogy sold out, azt máshogy jelölik. De valószínűleg az lesz, úgyhogy vedd meg a jegyet amilyen hamar csak tudod.
2022. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most vettem egy másik jegyet a rock1-ről, működik hibátlan a jegyvétel.
2022. jún. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!