Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sabaton vajon teltházas lesz?

Sabaton vajon teltházas lesz?

Figyelt kérdés
Van egy fölös jegyem, vajon érdemes lenne várni az eladással, vagy essek túl rajta amint tudok? Mit gondoltok?

2022. jún. 19. 00:58
A kérdező szavazást indított:
Most
Augusztusban
11 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szabadtéren lesz a koncert, kétlem hogy betelne elvégre elég nagy befogadóképességű. Mondjuk a legnépszerűbb metalegyüttesek egyikéről beszélünk szóval benne van, de nem valószínű.

Utolsó napokban éri meg értékesíteni a jegyet, előtte vagy aznap.

2022. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban ráérsz majd. Úgyhogy akkor.
2022. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Üdv, ha megvan engem érdekelne, sajnos anyagi okokból nem tudtam megvenni és elkapkodták mindet, és augsusztusnál előbb nem valószínű, hogy meg tudnám venni. Nagyon szeretnék eljutni erre a koncertre, utoljára 2017. március 5-én tudtam elmenni Sabatonra. 2* elkaptam ezt a rohadt vírust, hazavágott rendesen, ki tudja mikor lehet nyár után koncertre menni újra.
2022. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!