Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikortól számít valaki idősnek...

Mikortól számít valaki idősnek? Ciki tini kor után fiatalos zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, egyik nap beszélgettem a haverommal, hogy vajon mi az a kor, amikortól nem tekinthető fiatalnak valaki. Ő azt mondta, hogy 30 felett. Én azt mondtam, hogy szerintem meg már 19 felett idős kor van, hiszen csak akkor fiatal valaki, amikor tini, utána már felnőttnek kell tekinteni. Főleg most, 2022-ben, amikor csomó tiniknek szóló szám jön ki folyamatosan ugye. :D Meg szerintem ultra tré, ha egy felnőtt például Wellhello-t, Virabelle-t, de kíváncsi vagyok mit gondoltok.

2022. jún. 21. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kérdés remélem nem komoly...
2022. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1: ez csak egy egyszerű kérdés, hogy ki mit gondol, mi lenne ebben nem komoly?
2022. jún. 21. 16:34
 3/8 Metionin ***** válasza:
94%
Ebből a kérdésből látszik, hogy gyerekek vagytok :D a kifejezetten kisgyerekeknek szánt zenéken kívül nincs korhoz kötve semmiféle zene, az előbbieket is szeretheti felnőtt, csak az ritkább a dalok témája vagy dallama miatt, ami egy kicsinek érdekes de egy felnőttnek nem. Egyébiránt az 5 éves, a 25 éves és az 55 éves is imádhatja ugyanazt a zenét, miért ne?
2022. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez két külön kérdés szerintem, de azért azt szögezzük már le, hogy aki felnőtt, az nem lesz rögtön "idős", idős az kb 60-tól fölfele van.

Amiket írtál azokat mondjuk nem ismerem, de alapvetően nem hiszem hogy ciki lenne. Felnőttek körében amúgy is sokkal kevesebb dolog ciki mint tinik közt :D :D

2022. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is ciki, egy sok évtizedes tapasztalattal bíró embertől furának hat, hogy a tizen-huszonéves korosztály gondolatait kifejező dalokat hallgat. Kivételek lehetnek az ő fiatalkorában született slágerek, ezeknél érthető a nosztalgiázás.

Olyan ez, mint amikor a kopaszodó apuka a főiskolás lányoknak teszi magát koncerten vagy szórakozóhelyen.

2022. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A zene kortalan. Ízlés kérdése kinek mi tetszik. Szubjektív. Semmi ciki nincs abban, hogy, azt a zenét hallgatja mindenki, ami tetszik neki.


Igyekszem nem elfelejteni, hogy tizenx évesen mi is azt mondtuk 30 évesekre hogy öreg ... de megsúgom rohadtul nem öreg sem a 30as, sem a 40es korosztály. 60+, ott kezdődik ez a fogalom.

2022. jún. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Furcsa hogy ha idősek hallgatnak mai zenéket azt eléggé megnézik, de ha fiatal hallgat régi zenéket, azt max. csak néhány korosztálybeli nézi meg
2022. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7.Régi zenék "szűrve" vannak, olyan popszemetek amik csak pár hétig, hónapig voltak a toplistán már valószínűleg a süllyesztőben vannak.

Aktuális korban ezeket a számokat is számításba vesszük.

2022. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!