Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedvenc 1D tag?

Kedvenc 1D tag?

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc One Direction tagod? Írjátok le miért

2022. júl. 9. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Zayn Malik
Harry Styles
Niall Horan
Liam Payne
Louis Tomlinson
41 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Louis Tomlison
2022. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ez egy nagyon nehéz kérdés

- Lou: az ő szóló zenéje húzott ki a legnagyobb szarokból, nagyon sokat köszönhetek neki

- Hazz: mivel egy nyitott mindenkit elfogadó ember segített higy megszeressem magam máramennyire eddig sikerult

- DJ Malik: először nem nagyon szerettem, mikor datlajoztam a fandomhoz csak annyit tudtam h kilépett de az okokat nem. Most 2 év elteltével nehéz lenne ugy kibírnim egy napot h nem hallgatom a zenéit

- Nialler: ő csak ahogy van imádom, az 1d-s és a mostani Niallt is

- Payno: oszinten meg mindig haragszok ra az interjuja miatt de majd tulteszem magam rajta:)


Fuhh bocsi ki sit hosszu lett de a lenyeg h nem tudnak 100%ig kedvenc tagot mondani:)

2022. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Liam interjúja miatt én is ki voltam akadva. Köszönöm a válaszotokat.
2022. júl. 15. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Sven
2022. aug. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kevin
2022. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen Louis volt, de ma már másképp gondolom, mert hatalmas az arca, szétszórt, és felelőtlen, nem az esetem.


Nekem Liam tűnik a legnormálisabbnak, így őt választom. Utána Niall követi.


Zayn-el és Harryvel sincs különösebb bajom.

2022. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Louis a mindenem. Az ő zenéje húzott ki legjobban a szarból, mindig őt hallgatom ha magam alatt vagyok. Mindenre ő motivál. Rengeteget köszönhetek neki.
2023. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!