Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Zongoratanuláshoz milyen jó...

Zongoratanuláshoz milyen jó youtube csatornákat ismersz?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Aki keres, talál. De jobban jársz egy tanárral. A személyes adottságaidat ( kezed, izomzatod, képességeid, stb.) ő tudja felmérni.
2022. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magyarul nem nagyon vannak ilyenek. Angolul a pianoTV az nagyon jó, rengeteg video van az alapok alapjától (hogyan ülj a zongoránál, hogy tartsd a tested) középszintig. Ezek alapján is meg lehet tanulni, nem feltétlen kell tanár ha, főleg ha nem akarsz komolyan foglalkozni vele. Én például egyedül tanultam meg és zenei szakra fogok felvételizni (persze nem zongora szakra), a felkészítő tanár meg is lepődött milyen jó a technikám annak ellenére hogy nem jártam tanárhoz. De ehhez persze oda kellett figyelnem olyan dolgokra amiről nem is gondoltam volna hogy fontos, már a kezdetektől fogva, és ez a csatorna tökéletes arra, tényleg elmond minden lényegeset, lépésről lépésre.
2022. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!