Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb imagine dragons album?

Figyelt kérdés
És melyik az a szám, amit szeretsz tőlük, de viszonylag kevesen ismerik?

2022. júl. 29. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Night Visions lesz mindig a kedvencem.

Sajnos nem tudok kiválasztani egy olyan számot. :/

2022. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ :)

egyet nem tudsz választani, vagy nincs ilyen szám? mert ha csak nem tudsz

választani, írj néhányat

2022. júl. 29. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Evolve jön be a legjobban. Kifejezetten szeretem benne a Whatever It Takes című számot. De mindegyik dal jó benne egyébként.
2022. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a Night Visions lesz mindig is a legjobb. Tavaly szereztem meg bakeliten! Az egész bandától a kedvenc számom az Every Night, imádom a szám hangulatát és annyira egyedi a szövege is; remekmű az a szám, de elég alulértékelt sajna!


A Smoke + Mirrors is nagyon jó, az Evolve/Origins párosnál viszont vannak már töltelékszámok (pl. Yesterday, Dancing In the Dark, Digital), amik szerintem nagyon felejthetőek. Viszont az újabb nagy slágereiket (pl. Believer, Whatever it Takes, Bad Liar) szintén imádom!


A leggyengébb a Mercury albumpáros, azt kb. lehúzhatnák a WC-n a Night Visions mellett (a Cutthroat-ot és a Blur-t utálom róla a legjobban), ezekből már az az alapvető hangzás/fíling is hiányzik, amitől az ID egyedi volt. Amúgy még mindig a kedvenc bandáim köze tartoznak, Dan az egyik példaképem (az életútja nagyon motiváló, hogy hogyan kezdett el zenélni, meg hogy milyen kendőzetlen őszinteséggel osztja meg személyes pillanatait a dalszövegeken keresztül), szívesen mennék koncertre is.

2022. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!