Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 30 felett van még értelme...

30 felett van még értelme megtanulni gitározni? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés

Tiniként elkezdtem, de épp váltak a szüleim és nem tudtam koncentrálni.


De azóta is bánom, hogy nem tanultam meg.


Napi mennyi ido raforditassal lehet annyira megtanulni, hogy magamnak el tudjak nyomni par szamot?


Epp babat varok, es olyan jo lenne, ha a gyereknek is jatszhatnek valami egyszerut.


31N


2022. júl. 31. 00:22
 1/2 harebell ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetséges, és ha van kedved hozzá / örömet okoz(na), értelme is van.

Akkordozgatni elég hamar meg lehet tanulni, a babának már fogsz tudni énekelni és kísérni magad :D Egyszerűbb dalocskákat is lehet játszani pár hét után. Annyit gyakorolsz, amennyit tudsz, erre ne görcsölj rá.

2022. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

A számok nehézségétől függ, de ha napi 20-30 perc fókuszált gyakorlást be tudsz iktatni (ebbe nem értem bele a pötyögést és az örömjátékot), már az is hamar sikerélményt ad. Különösen úgy, hogy nem nulláról kezdesz, hanem korábbi tudást elevenítesz fel.

Milyen számokra gondolsz?

2022. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!