Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Így meg lehet tanulni szaxofon...

Így meg lehet tanulni szaxofonozni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 20 éves vagyok, Nagyon szeretnék megtanulni szaxofonozni, zenei multamrol: kiskoromban pár évig zongoraztam, de sajnos abba hagytam és teljesen elfelejtettem -.- mennyire lenne nehéz ilyen idősen megtanulni szaxofonon?

Esetleg online órákat felvenni? Külföldön vagyok egyetemista, és így egyszerubbnek tartanám az otthoni órákat kifizetni, de nem zárkózom el a kintitol se, de ha ez esetleg egy opció lenne, akkor ezt választanám, erről mi a véleményetek? Esetleg adtok tanácsot hogy kezdjem el?

Valamint a jövőben tudnám használni ezt a tudást? Keresnek még pl étterembe szaxofonosokat? Vagy zenekarban hobbiként?



2022. aug. 6. 21:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha jó vagy, szinte bármilyen hangszeren, bármilyen stílusú zenbekarban szívesen látnak. Mondjuk a szakszi pont nem az az eszköz, amivel nulláról, három hónap után lehet kezdeni zenekarozni. Ha gitározol, megtanulsz három harmóniát, máris jó vagy egy baráti blues zenekarban :)
2022. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!