Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri fesztiválra elmenni...

Megéri fesztiválra elmenni önkéntesnek úgy, hogy nem ismerek senkit?

Figyelt kérdés
Idén voltam először fesztiválon és nagyon megjött a kedvem az önkéntességhez esetleg fizuért elmenni dolgozni. Viszont nem tudom, hogy egyedül hogy érezném magam. Szabadidőmben persze el szeretnék menni koncertekre meg bulizni, de egyedül furán érezném magam, másokkal viszont nem tudom hogy tudnék úgy összebarátkozni, hogy este már együtt menjünk. Ha van saját tapasztalatotok esetleg bármilyen megjegyzésetek, szívesen fogadom! 22/l

2022. aug. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Önkéntesnek menni szerintem lúzerség, a Völgy pl. tele van önkéntesekkel, miközben a tulajdonosok nagyon sok pénzt keresnek, és nyugodtan meg is tudnák fizetni a munkát. Úgyhogy ha dolgozol, akkor már kérj érte pénzt.


De amúgy nagyon más dolgozni egy fesztiválon, mint vendégnek lenni. Kalandnak persze nem rossz, szerintem egyedül sem. Ha ottalvós, akkor amúgy is valami tömegszálláson kell aludnod, hamar lesznek ismerőseid, ha akarod, ha nem.

2022. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az egyik ismerősömmel összefutottam, aki már 3.alkalommal ment önkéntesnek. Ő nagyon ajánlotta az egészet, mondván napi 6 órát dolgozott össz, csomó koncerten meg bulin ott volt és mindig jól érezte magát. Egyáltalán nem érezte munkának az egészet és mondta, hogy azért ezzel rengeteget megspórolt.

Oersze ez is csak egy vélemény, ami eléggé magával ragadott, de gondoltam azárt kikérem mások véleményét is (hiszen tőle negatív dolgott nem hallottam a higiénián kívül).

2022. aug. 16. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő melyik fesztiválon volt? A Művészetek völgyében hány órát kell lehúzni egy önkéntesnek?

A Szigetfesztiválon is vannak önkéntesek? ha igen, ott mennyit?

2022. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az én ismerősöm Szigetre szokott menni és elvileg kb 500 önkéntes volt.

Ha jól tudom az önkéntesek napi 6 órát melóznak, akik fizut kapnak pedig 12-őt.

2022. aug. 17. 22:30
 5/5 anonim válasza:
én idén akarok menni, úgy néz ki szintén egyedül:)
2023. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!